Rockowa Scena Radia Centrum: Czarny Ziutek z Killerami

  • Miejsce
    ACK UMCS Chatka Żaka: Mała Sala Widowiskowa

Zapraszamy na koncert zespołu Czarny Ziutek z Killerami w ramach cyklu Rockowa Scena Radia Centrum. Wydarzenie odbędzie się 21 marca 2019 r. o godz. 19:00 w Małej Sali Widowiskowej Chatki Żaka.

Rockowa Scena Radia Centrum to cykl koncertów odbywających się w Chatce Żaka, które można usłyszeć na żywo na antenie rozgłośni. Twórcy wydarzenia chcą w ten sposób zaprezentować najciekawsze zjawiska muzyczne dziejące się w naszym regionie.

Gwiazdą marcowego koncertu będzie Czarny Ziutek z Killerami – najlepszy w Polsce zespół grający utwory z repertuaru Kazika Staszewskiego. Tworzy go czterech muzyków o odmiennych charakterach i różnym spojrzeniu na świat, których w całość połączyło zamiłowanie do wydobywania różnego rodzaju dźwięków muzycznych.

Granie Kazika to wyzwanie i niełatwa sprawa. Audytorium słuchające artysty nie lubi radykalnych zmian – bo mistrz jest tylko jeden. A jeśli już się jakieś wprowadza, to muszą być one naprawdę dobre i przemyślane. Grupa stawia więc na nienachalną aranżację ukazującą cząstkę ich samych, jednak z wyraźnym zachowaniem fundamentu. Jedno, co może nieco zamieszać, to wokal – do złudzenia "Kazikowy".

Zagrali już ponad 100 koncertów w różnych częściach Polski w towarzystwie takich zespołów jak: Kult, KNŻ, Róże Europy, Oddział Zamknięty, Łydka Grubasa, Zacier, czy T.love. Zespół ma na swoim koncie dwie płyty demo zarejestrowane w 2014 i 2016 roku. Kazik Staszewski wie o istnieniu zespołu i wyraża osobiste błogosławieństwo dla jego działania.

Wejściówki na koncert do zdobycia tylko na antenie Radia Centrum.

Transmisja na żywo na 98,2 fm (Lublin) oraz www.centrum.fm


Dołącz do wydarzenia na Facebooku