Stypendium Santander | #Meetup UMCS Marka osobista w sieci 2023 - 30.11 godz. 18:00 ("Mówiąc Inaczej")

 • Grupa docelowa
  Studenci, Absolwenci, Pracownicy
 • Organizator
  Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Koordynator: Biuro Rozwoju Kompetencji UMCS
 • Miejsce
  Aula Uniwersytecka UMCS

Stypendium Santander | #Meetup UMCS Marka osobista w sieci 2023
30 listopada 2023 r., godz. 18.00

Ruszyły zapisy na Stypendium Santander | #Meetup UMCS Marka osobista w sieci 2023. Program realizujemy wspólnie z Santander Bank Polska. Zaprosiliśmy ekspertów i ekspertki, którzy pokażą jak połączyć rozwój zawodowy i pasję poprzez działalność w sieci. Prelegenci i prelegentki obecnej edycji #Meetup UMCS zdobyli popularność w sieci zakładając m. in. własny kanał na Youtube, profile na FB, Tiktok i inne. Zbudowali i stale rozwijają wielotysięczne społeczności dbając o to aby stale zaskakiwać odbiorców coraz bardziej interesującymi treściami. Spotkania zaplanowane są na listopad i grudzień 2023 (zobacz harmonogram spotkań).

Prowadząca:
Paulina Mikuła „Mówiąc Inaczej”
– absolwentka filologii polskiej na UW, vlogerka, konferansjerka. Od 10 lat tworzy językowy kanał w serwisie YouTube pt. „Mówiąc Inaczej”, który jest najpopularniejszym w Polsce vlogiem o tej tematyce. Prowadzi szkolenia dla pracowników firm oraz instytucji z prostego języka. W kwietniu 2016 roku ukazała się jej pierwsza książka poświęcona zagadnieniom językowym pod tytułem „Mówiąc Inaczej”. Jesienią 2020 wydała „LiteraTOURę”, czyli zbiór 150 felietonów na temat polskich książek. W 2022 roku założyła swój autorski podcast – „Ludzie się nie zmieniają”.

Podczas spotkania:

 • Poznamy historię powstania kanału „Mówiąc inaczej”. Porozmawiamy także o zmianach we współczesnym języku, min. feminatywach, języku inkluzywnym, wprowadzaniu prostego języka w firmach i instytucjach.

Zapisy trwają do 19.11. Więcej informacji znajduje się na tej stronie.

  Data dodania
  15 listopada 2023