Stypendium Santander | #Meetup UMCS Marka osobista w sieci 2023 - 28.11 godz. 18:00 (prof. A. Dragan)

 • Grupa docelowa
  Studenci, Absolwenci, Pracownicy
 • Organizator
  Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Koordynator: Biuro Rozwoju Kompetencji UMCS
 • Miejsce
  Aula Uniwersytecka UMCS

Rozpoczęcie Stypendium Santander | #Meetup UMCS Marka osobista w sieci 2023
28 listopada 2023 r., godz. 18.00

Ruszyły zapisy na Stypendium Santander | #Meetup UMCS Marka osobista w sieci 2023. Program realizujemy wspólnie z Santander Bank Polska. Zaprosiliśmy ekspertów i ekspertki, którzy pokażą jak połączyć rozwój zawodowy i pasję poprzez działalność w sieci. Prelegenci i prelegentki obecnej edycji #Meetup UMCS zdobyli popularność w sieci zakładając m. in. własny kanał na Youtube, profile na FB, Tiktok i inne. Zbudowali i stale rozwijają wielotysięczne społeczności dbając o to aby stale zaskakiwać odbiorców coraz bardziej interesującymi treściami. Spotkania zaplanowane są na listopad i grudzień 2023 (zobacz harmonogram spotkań).

Prowadzący:
Prof. Andrzej Dragan – fizyk na co dzień pracujący na Uniwersytecie Warszawskim oraz National University of Singapore, prowadzi grupę badawczą zajmującą się łączeniem teorii względności z teorią kwantową. Laureat nagród naukowych European Science Foundation, Ministra Edukacji i Nauki, Fundacji Nauki Polskiej, Narodowego Centrum Nauki, tygodnika "Polityka". Stypendysta University of Oxford, pracował w Imperial College London i University of Nottingham. Autor dwóch książek i 60 artykułów naukowych. Zdobywca tytułu Fotograf Roku brytyjskiego pisma "Digital Camera”, nominowany do Złotego Lwa na festiwalu reklamowym w Cannes. Autor fotografii i krótkich filmów dla Netflixa, HBO, Channel 4, Sky TV, Playstation, Converse, Energizer, Xbox. Twórca fotograficznego Efektu Dragana, autor wystaw w Mediolanie, Londynie, Paryżu, Amsterdamie, Nowym Jorku i Tokio. Zdobywca głównej nagrody London Fashion Film Festival, Best in Show brytyjskiego "Creative Review”, finalista Berlin Commercial oraz nagród na festiwalach Golden Drum, Epica Awards, Corbis Awards, Photo Masters Cup London. Autor teledysków dla Quebonafide, Behemoth, Hani Rani. Jako nastolatek zdobywał nagrody w konkursach muzyki elektronicznej. Nigdy nie pił kawy.

Podczas spotkania:

 • Porozmawiamy o wpływie sztucznej inteligencji na współczesną naukę i rynek pracy. Zastanowimy się jakie zmiany i konsekwencje społecznie i psychologiczne niesie za sobą rozwój AI.

 

Zapisy trwają do 19.11. Więcej informacji znajduje się na tej stronie.

  Data dodania
  15 listopada 2023