Laboratoria kariery - spotkanie 16 maja

 • Grupa docelowa
  Studenci, Absolwenci
 • Organizator
  Biuro Rozwoju Kompetencji UMCS, Wydział Chemii UMCS
 • Miejsce
  Wydział Chemii UMCS

Zapraszamy studentów i studentki wszystkich wydziałów UMCS!

Program spotkania z firmą Hemplab:

 • Przedstawienie historii firmy Hemplab. Opis naszego modelu biznesowego, procesów produkcyjnych oraz sposobów w jakie wykorzystujemy wiedzę chemiczną naszych pracowników w praktyce.
 • Ścieżki kariery chemików w sektorze suplementów diety oraz kosmetyków.
 • Jak planować swój rozwój, żeby pełnić wysokie funkcje w firmach komercyjnych lub przygotować się do założenia swojej.

Nie przegap dodatkowych atrakcji. Umów się na indywidualne konsultacje z naszym ekspertem ds. rekrutacji. Weź udział w losowaniu nagród. Otrzymaj zaświadczenie o uczestnictwie.

Spotkanie odbędzie się 16 maja (czwartek) w Auli A Wydziału Chemii UMCS o godz. 15:00. 

Dowiedz się więcej o Laboratoriach Kariery.

 

 

Zapisz się na Laboratoria Kariery przez formularz zgłoszeniowy

Dla tych z Was, którzy wezmą udział w przynajmniej trzech zaplanowanych spotkaniach, przygotowaliśmy specjalne wyróżnienie - certyfikat uczestnictwa w projekcie Laboratoria Kariery, który może być cennym atutem na rynku pracy.

 

Opis Firmy Hemplab:

Jesteśmy polskim producentem działającym od 2017 roku na rynku suplementów diety oraz produktów konopnych dla ludzi i zwierząt.

W naszej ofercie posiadamy stworzone we współpracy z lekarzami weterynarii preparaty dla zwierząt towarzyszących. Specjalizujemy się w produkcji private label dla partnerów z całej Polski i Europy. Posiadamy również marki własne w ramach których prowadzimy sprzedaż do sieci aptecznych, drogerii, hurtowni oraz sklepów zielarskich. Wytwarzamy produkty według najwyższych standardów technologicznych, z użyciem sprawdzonych składników.

Doświadczenie oparte na produkcji dla największych w Polsce podmiotów w branży e-commerce oraz suplementów pozwala nam zagwarantować sprzedaż produktów najwyższej jakości oraz owocną współpracę opartą na zasadach uczciwości i wzajemnego szacunku.

  Data dodania
  15 maja 2024