Konkurs Falling Walls Lab w Warszawie - I termin złoszeń 30.06

  • Grupa docelowa
    Studenci, Absolwenci

 

 

Informacje ze strony Nauka na UMCS :

Działasz w środowisku studenckim, świecie nauki, sektorze B+R, na rynku edukacji lub w biznesie? W trzy minuty opowiedz, jaki masz pomysł, aby zburzyć istniejący mur – w branży technologicznej, gospodarce, społeczeństwie czy nauce. Dołącz do międzynarodowej sieci złożonej z ponad tysiąca przedsiębiorczych, pełnych energii i inwencji specjalistów z 75 krajów. Zaciekaw swoim pomysłem jury i jedź na finał do Berlina. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta.

Ruszył nabór do prestiżowego konkursu dla studentów, doktorantów, naukowców i autorów pomysłów, które są szansą na pokonanie istniejących ograniczeń – w nauce, społeczeństwie, gospodarce czy branży technologicznej. Zwycięzca warszawskiego konkursu wygra m.in. podróż do Berlina i udział w kilkudniowej prestiżowej konferencji Falling Walls (7-9 listopada 2022 r.), która jest organizowana już po raz czternasty. Zobacz wideo z zeszłorocznego finału w Berlinie: https://youtu.be/Yt0zenn0uRw.

Dodatkowe informacje, w tym wymogi formalne uczestnictwa na stronie: https://www.umcs.pl/pl/wszystkie-aktualnosci,23641,zglos-sie-do-konkursu-falling-walls-lab-w-warszawie,117563.chtm#page-1

    Data dodania
    2 czerwca 2022