Konferencja Click 2021 (online) 15.04

 • Grupa docelowa
  Studenci, Absolwenci
 • Organizator
  Click
 • Miejsce
  Online

Już niedługo konferencja Click 2021 (online), która odbędzie się już 15.04.2021 r. (w czwartek) w formie transmisji przez Internet.

Click 2021 (online) czyli IV edycja największej multi technologicznej konferencji IT w formie wydarzenia online. Skierowana jest przede wszystkim do profesjonalistów branży IT, którzy chcą odnaleźć się w świecie najnowszych technologii i biznesu. Najważniejszą wartością konferencji jest wysoki poziom merytoryczny prezentacji technicznych. Dostępne są 4 ścieżki technologiczne: Java, Web, Mobile (Android / iOS) oraz Python / Cloud / Machine Learning / AI / Data Science / Salesforce.

Podczas wydarzenia odbywają się również Wirtualne Targi Pracy IT oraz Wirtualne Targi Usług IT, na których można spotkać renomowane firmy z branży IT na ich dedykowanych wirtualnych stoiskach.

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne pod linkiem: www.click.org.pl 

Ze względu na sytuację panującą na świecie, konferencja odbędzie się w formie online. Zaplanowana jest na 15 kwietnia 2021 r. Przewidywane jest +2000 uczestników (liczba cały czas rośnie), 4 ścieżki technologiczne i 20 prelegentów.

  Data dodania
  26 marca 2021