Bezpłatny program dla studentów: Akcelerator Innovatorium - zgłoszenia do 07.06

  • Grupa docelowa
    studenci/tki
Bezpłatny program dla studentów: Akcelerator Innovatorium

Informacje od Organizatora:

Fundacja Innovatorium rusza z 2. edycją bezpłatnego cyklu edukacyjnego dla osób pracujących z AI, big data czy blockchain.

W ramach projektu akceleracyjnego Fundacja przeprowadzi cykl edukacyjny z udziałem wykładowców renomowanych uczelni oraz ekspertów branżowych i doświadczonych przedsiębiorców. Zajęcia z obszaru zarządzania strategicznego i modeli biznesowych opartych na wykorzystaniu sztucznej inteligencji będą uzupełnione o tematykę prawną związaną z ochroną własności intelektualnej oraz uwarunkowania prawne internacjonalizacji / globalizacji biznesu. Uczestnicy programu uzyskają wsparcie doświadczonych mentorów oraz doradztwo w zakresie finansowania zespołów oraz współpracy z funduszami Venture Capital.

Podczas Demo Day (spotkanie w formie hybrydowej offline i online) zaprezentowane będą wyniki prac zespołów w obecności mentorów, przedstawicieli funduszy venture capital oraz firm mogących być zainteresowanych komercjalizacją rozwiązań.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia indywidualne i grupowe  do 7 czerwcahttps://akcelerator.innovatorium.eu/.

Studenci, którzy zakwalifikują się do programu będą mogli liczyć na opiekę mentorów, praktyczną wiedzę o modelach biznesowych i wskazówki, które pomogą założyć własny startup. 
Bezpłatne zajęcia poprowadzą doświadczeni akademicy i przedsiębiorcy. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający udział w programie.
    Data dodania
    19 kwietnia 2023