„Mercer dzieli się wiedzą” - wirtualny tydzień studencki 23-26.05

 • Grupa docelowa
  Studenci, Absolwenci
 • Organizator
  Mercer
 • Miejsce
  Online

 

 

Na podstawie informacji od Organizatora:

Organizator zaprasza na drugą edycję wirtualnego tygodnia studenckiego „Mercer dzieli się wiedzą”, który prowadzony będzie przez ekspertów firmy Mercer w dniach 23 - 26 maja.

Jest to bezpłatny cykl webinariów skierowany do studentów/tek i absolwentów/tek uczelni wyższych, którzy rozpoczynają swoją karierę zawodową, ale nie tylko. Organizator zaprasza wszystkie osoby, dla których proponowane tematy są atrakcyjne.

Porady od praktyków dotyczą między innymi aplikowania o pracę i rozmów rekrutacyjnych, zarządzania finansami osobistymi czy też najnowszym danym o tym, jak zarabia się w Polsce, pomoże to wielu osobom lepiej przygotować się na przyszłe wyzwania zawodowe. Organizatorowi będzie niezmiernie miło, jeśli dołączycie na wybrane lub też wszystkie dostępne sesje.

Organizator zachęca również do śledzenia na bieżąco kanału LinkedIn, gdzie będziemy zamieszczać wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia.

Organizator zachęca do zapoznania się ze szczegółami wystąpień, które znajdują się poniżej i rejestracji, aby otrzymać link do wydarzenia.

https://www.mercer.com.pl/wydarzenia/wirtualny-tydzien-studencki-maj-2022r.html

  Data dodania
  19 maja 2022