Piknik akademii AZS UMCS Lublin nad Zalewem Zemborzyckim

Lato tuż, tuż a skoro pogoda dopisuje to nic, tylko z niej korzystać. Już 2 czerwca w Playa Marina nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Piknik akademii AZS UMCS Lublin. Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie utytułowana lekkoatletka Małgorzata Hołub-Kowalik.

Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 30 złotych od rodziny.

Zabawy na świeżym powietrzu, dużo gier i aktywności dla dzieci i dorosłych. Piątkowy piknik to doskonała okazja, żeby spędzić aktywnie dzień z rodziną, szczególnie że zaplanowane jest współzawodnictwo dzieci z dorosłymi, co z pewnością gwarantuje emocje na najwyższym poziomie. Pojawi się również nasz psycholog sportowy, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagając odkryć moc sportu w Waszej rodzinie. Podsumujemy także sezon oraz osiągnięcia wszystkich akademii spod szyldu AZS UMCS, do których można dołączyć w każdej chwili.

- W naszym klubie funkcjonuje kilka akademii sportu. Chcemy, żeby ten piknik był niejako taką integracją środowiska, bo mamy akademię w siatkówce, koszykówce, piłce ręcznej, lekkiej atletyce i pływaniu. W każdej z tych grup jest już dość pokaźna liczba osób. Chcemy zaprosić całe rodziny, aby sportowo trochę się poruszać, spotkać z naszymi zawodnikami, zjeść przysłowiową kiełbaskę i przede wszystkim poznać się wzajemnie. Będzie miało to charakter otwarty, więc zapraszamy wszystkich zainteresowanych – tłumaczył Rafał Walczyk, prezes AZS-u UMCS Lublin.

Od kilku lat uczestnicy naszych akademii wkładają dużo sił i zaangażowania w pracę przez cały sezon, aby osiągnąć swoje indywidualne i drużynowe cele. Po sezonie następuje okres rozprężenia
i to jest moment, w którym my jako Klub chcemy im podziękować za wiele godzin pracy podczas treningów oraz zawodów. Wielką rolę w tym, aby mogło to właściwie działać, mają rodzice naszych sportowców. Im również należą się podziękowania. Dlatego w tym sezonie podjęliśmy decyzję
o stworzeniu eventu dla naszych wszystkich członków akademii i ich rodzin – dodał organizator wydarzenia Marcin Lipiec.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie złota i srebrna medalistka z igrzysk olimpijskich w Tokio Małgorzata Hołub-Kowalik. Lekkoatletka AZS-u UMCS Lublin z pewnością podzieli się z Wami wspaniałymi sportowymi historiami oraz znajdzie chwilę na wspólne zdjęcie czy odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania.

Serdecznie zapraszam na piątkowy piknik! Mam nadzieję, że będziemy się wszyscy świetnie bawić, bo atrakcji z pewnością nie zabraknie. Właśnie dzięki tego typu wydarzeniom można integrować się i zawierać nowe znajomości. Dodatkowo każdy, kto marzy, żeby związać swoją przyszłość ze sportem, będzie mógł bliżej także poznać klub, który posiada profesjonalne akademie w wielu różnych dyscyplinach – zapowiedziała Małgorzata Hołub-Kowalik.

Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 30 złotych od rodziny. Pamiętajcie zabrać ze sobą dobry nastrój i dołączcie do nas na pikniku już 2 czerwca od godziny 16:30 nad Zalewem Zemborzyckim w Playa Marina!

Harmonogram wydarzenia:

16.30 Przybycie uczestników
17.00 Uroczyste otwarcie pikniku, przywitanie zaproszonych gości, przywitanie zawodników
17.15 Rozpoczęcie współzawodnictwa wspólną rozgrzewką prowadzoną przez naszych zawodników
17.30 – 20.00 Gry i zabawy
17.30 Spotkanie dla rodziców z psychologiem sportowym
18.00 Spotkanie z Małgorzatą Hołub Kowalik olimpijką i medalistką MŚ i ME
18.30 Pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej
20.00 Spotkanie przy ognisku na wspólne pieczenie kiełbasek
22.00 Zakończenie Pikniku

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    31 maja 2023