JĘZYK PORTUGALSKI - OFERTA UMCS na 2022/2023 - zapisy do 14.10

  • Grupa docelowa
    Studenci, Absolwenci, Pracownicy
  • Organizator
    Centrum Języka Portugalskiego/Camões

Informacja o kursach języka portugalskiego oferowanych przez UMCS w Lublinie w ramach działalności Centrum Języka Portugalskiego/Camões.

Informacje od Organizatora:

W Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej język portugalski nauczany jest od ponad 40 lat, a od 17 lat funkcjonuje jedyne w Polsce Centrum Języka Portugalskiego/Camões pod patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych Portugalii. Posiadamy akredytacje do przeprowadzania oficjalnych egzaminów z języka portugalskiego zarówno w wersji europejskiej (CAPLE), jak również jako jedyni w Polsce i Europie Wschodniej, w wersji brazylijskiej (CELPE-BRAS).

Studenci mają obecnie możliwość studiowania na zagranicznych uczelniach w ramachprogramu Erasmus czy innych umów międzyuczelnianych zarówno w Portugalii jak i w Brazylii, dlatego pragniemy za Państwa pośrednictwem umożliwić im zapoznanie się z ofertą nauki języka portugalskiego w CJP/C.

Jeżeli Państwo zaakceptują naszą prośbę, bylibyśmy bardzo wdzięczni za umieszczenie poniższego linku do podstrony UMCS, gdzie zamieszczone są niezbędne informacje nt. oferowanych kursów języka portugalskiego https://www.umcs.pl/pl/aktualnosci,5426,zapisy-na-kursy-jezyka-portugalskiego-2022-2023,74092.chtm
    Data dodania
    20 września 2022