UMCS na Dniu Otwartym LO Sobieski

Jesteśmy już na półmetku Lubelskich Targów Edukacyjnych edycji zima/wiosna 2023. A to oznacza, że jeszcze tylko dzisiaj spotkasz przedstawicieli Naszej Uczelni na największym wydarzeniu o tym charakterze we wschodniej Polsce. Targi Lublin na dwa dni (9–10 marca br.) stają się miejscem prezentacji szerokiej oferty edukacyjnej publicznych i prywatnych szkół oraz uczelni.

Szukasz odpowiedniej dla siebie ścieżki rozwoju kariery? Zastanawiasz się jaki kierunek studiów najlepiej spełni Twoje oczekiwania i zapewni doskonały start na rynku pracy? Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak funkcjonuje społeczność akademicka? A może potrzebujesz wskazówek dotyczących procesu rekrutacji i samego studiowania? Na te i wiele innych pytań uzyskasz odpowiedzi spotykając się z nami stacjonarnie. Targi to również doskonała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania wartościowych relacji, a także uzyskania szeregu przydatnych informacji o nowoczesnej edukacji. 

Zapraszamy Was dzisiaj na nasze stoisko między 9:00 a 15:00. Poznajmy się! 
(Centrum Wystawienniczo-Konferencyjne Targów Lublin S.A. Lublin, ul. Dworcowa 11, 20–406 Lublin)

Ponadto w nadchodzącym tygodniu, a dokładnie:

  • 14 marca spotkacie nas na XVIII Ogólnopolskich Targach Szkół Wyższych Radom 2023. Wydarzenie będzie się odbywało w godz. 8:00–14:00 w patio Kamienicy Deskurów przy ul. Rynek 14 w Radomiu.
  • 15 marca w godz. 10:00–14:00 możecie odwiedzić nasze stoisko w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie (ul. Przechodnia 13, 22-200 Włodawa).
    Data dodania
    16 marca 2023