Biuro Projektu

„Rozwój i modernizacja bazy dydaktyczno-naukowej na kierunkach priorytetowych UMCS”
POIS.13.01.-00-00-045/08

 ZESPÓŁ REALIZUJĄCY PROJEKT 

 Kierownik Projektu: mgr Marcin Stolarz

marcin.stolarz@poczta.umcs.lublin.pl
+48 (81) 537 53 86

Koordynator merytoryczny Projektu na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki: dr hab. Zbigniew Korczak prof. nadzw. UMCS

zbigniew.korczak@umcs.lublin.pl 

Koordynator merytoryczny Projektu na Wydziale Chemii:dr hab. Anna Deryło-Marczewska prof. nadzw. UMCS

annad@hektor.umcs.lublin.pl 
Koordynator merytoryczny Projektu na Wydziale Biologii i Biotechnologii: dr hab. Adam Choma

adam.choma@umcs.lublin.pl 
Specjalista ds. Monitoringu i Sprawozdawczości: Joanna Chwostek w zastępstwie: Maryla Kowalik

maryla.kowalik@poczta.umcs.lublin.pl
+48 (81) 537 57 15
Specjalista ds. Zamówień Publicznych: Konrad Luchowski, Krzysztof Bartosik

konrad.luchowski@poczta.umcs.lublin.pl
+48 (81) 537 51 79

Inspektor Nadzoru Inwestorskiego - branża budowlana: Piotr Czyżewski

piotr.czyzewski@poczta.umcs.lublin.pl
+48 (81) 537 51 24
Starszy Inspektor Nadzoru Inwestorskiego - branża elektryczna: Adam Kargul

adam.kargul@poczta.umcs.lublin.pl
+48 (81) 537 51 24, +48 (81) 537 53 10
Starszy Inspektor Nadzoru Inwestorskiego - branża elektryczna: Mieczysław Młodawski

mieczyslaw.mlodawski@poczta.umcs.lublin.pl
+48 (81) 537 51 24, 537 53 10
Inspektor Nadzoru Inwestorskiego - branża sanitarna: Damian Iwanek

damian.iwanek@poczta.umcs.lublin.pl
+48 (81) 537 51 24, +48 (81) 537 53 10
Pracownik I prowadzący obsługę finansowo-księgową Projektu: Agnieszka Dams-Wilkos

agnieszka.wilkos@poczta.umcs.lublin.pl
+48 (81) 537 53 23
Pracownik II prowadzący obsługę finansowo-księgową Projektu: Helena Dębska

helena.moren@poczta.umcs.lublin.pl
+48 (81) 537 54 11
Pracownik prowadzący obsługę płacową zespołu projektowego: Agnieszka Kozak agnieszka.kozak1@poczta.umcs.lublin.pl
+48 (81) 537 53 22
 
Pracownik prowadzący obsługę kadrową Projektu: Maria Księżniak-Karaś, Joanna Juszczak maria.ksiezniak-karas@poczta.umcs.lublin.pl
joanna.juszczak@poczta.umcs.lublin.pl

+48 (81) 537 53 17 

 

BIURO PROJEKTU

Adres:   Plac Marii Curie Skłodowskiej 5  pok. 1206
20-031 Lublin
REKTORAT
Numery telefonów:   (81) 537-53-86
(81) 537-57-15
Strona Projektu:   http://umcs.pl/pl/rozwoj-i-modernizacja-bazy-dydaktyczno-naukowej-na-kierunkach-priorytetowych-umcs,4851.htm

 

LOKALIZACJA 

 

    Autor
    Agata Banaszek