VIII Kongres E(x)plory "Gdzie technologia spotyka biznes"

Centrum Transferu Wiedzy i Technologii UMCS zaprasza do udziału w VIII-ej edycji Kongresu E(x)plory pt.: „Gdzie technologia spotyka biznes”, który odbędzie się 26 marca 2019 r. w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie.

VIII Kongres E(x)plory dedykowany jest wynalazcom oraz innowatorom, zainteresowanym transferem swojej innowacyjnej technologii. Jako miejsce transferu organizatorzy upatrują firmy lub przedsiębiorstwa, które chcą usprawnić swoje funkcjonowanie lub metody działania adekwatne do profilu działalności. W tym celu poszukują nowych, bardziej opłacalnych i tańszych rozwiązań. Zdarza się, że rozwiązania te są już dostępne, ale często ich twórcy borykają się z brakiem środków na rozwój swojego wynalazku. Nie mają możliwości dotarcia do firm lub osób zainteresowanych zakupem opracowanej przez nich technologii. Podczas VIII Kongresu organizatorzy chcą pomóc obu grupom w spotkaniu i poznaniu możliwości wzajemnej współpracy.

Serdecznie zapraszamy do zgłoszenia swojego projektu do udziału w VIII Kongresie E(x)plory. Spośród wszystkich zgłoszeń wybrane zostanie 15 najlepszych, które dostaną szansę prezentacji podczas wydarzenia oraz unikatową możliwość spotkania przedstawicieli biznesu, zainteresowanych transferem, zakupem lub wsparciem rozwoju technologii.

W celu zgłoszenia należy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Organizatora.

Zapraszamy.

    Aktualności

    Data dodania
    7 marca 2019