Szkoła Pionierów - zaproszenie do udziału

Szkoła Pionierów PFR to pierwszy krok przed akceleracją dla początkujących przedsiębiorców i wizjonerów technologicznych. Podczas 3 tygodni intensywnych warsztatów zbudujesz zespół, zwalidujesz pomysł na biznes i stworzysz MVP gotowe do prezentacji inwestorskiej!

Co czeka na Was w programie?

 • 26-28 sierpnia: Weekendowy bootcamp - Bootcamp pozwalający os. indywidulanym połączyć się w zespoły, a zespołom znaleźć co-founderów.
 • 5-16 września: Warsztaty stacjonarne - Główna część programu to ultra-praktyczne warsztaty przeprowadzające przez kolejne etapy rozwijania start-upu od pomysłu do walidacji biznesowej, tj. Lean Model Canvas, Prototypowanie, Walidacja, Pricing i Analiza Finansowa.
 • 21 października Demo day,
 • 4 listopada Gala Finałowa
 • 16-19 listopada oraz Wyjazd zagraniczny!- Zwieńczeniem programu jest Gala Finałowa z nagrodami finansowymi z puli 110 tys. zł. Na Gali spotkasz przedstawicieli akceleratorów i funduszy VC. Najlepsze zespoły wezmą udział w międzynarodowym wyjeździe biznesowym pozwalającym na walidację projektu na rynku zagranicznym i budowanie sieci współpracy.

Szczegółowe informacje

Dodatkowych informacji udziela p. Anna Grzegorczyk:

  Aktualności

  Data dodania
  23 czerwca 2022