Szczyt Cyfrowy IGF Polska 2022

Klaster Lubelska Medycyna na Szczycie Cyfrowym IGF Polska 2022.

Zapraszamy na panel, którego organizatorem jest Klaster Lubelska Medycyna (podczas Szczytu Cyfrowego IGF Polska 2022) w dniu  20 października br., w  Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Organizatorem wydarzenia jest Kancelaria Prezesa Rady Ministrów we współpracy z NASK PIB, lubelskimi władzami lokalnymi i uczelniami wyższymi.

ŚCIEŻKA TEMATYCZNA: TECHNOLOGIE W SŁUŻBIE SPOŁECZEŃSTWU ( sala S7A w godz. 13.30 - 14.10 )

Czy milenialsi i generacja Z zrewolucjonizują obszar zdrowia? Czy znajdą wsparcie w dojrzałych ekosystemach gospodarczych i klastrach?

Kim są innowatorzy z pokolenia Y i pokolenia Z (pokolenia cyfrowego i pokolenia internetu)? Jakie jest ich miejsce w ekosystemach innowacji w obszarze zdrowia? Czy podmioty koordynujące i tworzące te ekosystemy prawidłowo odpowiadają na ich potrzeby? Jakie rozwiązania systemowe należy wdrożyć, aby efektywnie wspierać rozwój innowacji? 
Do tych zagadnień odniosą się w panelu młodzi innowatorzy, przedstawiciele biznesu oraz kluczowych instytucji tworzących ekosystemy innowacji.

Rejestracja jest obowiązkowa i dostępna na stronie wydarzenia: https://www.gov.pl/web/igf-polska/rejestracja-na-szczyt-cyfrowy-igf-polska-2022

Agenda Szczytu znajduje się  pod linkiem: https://www.gov.pl/web/igf-polska/igf-polska-2022-program

    Aktualności

    Data dodania
    7 października 2022