Nowy partner piłkarzy ręcznych AZS UMCS

Fundacja Absolwentów UMCS podpisała umowę o rozpoczęciu współpracy z klubem AZS UMCS.

- Cieszymy się bardzo, że Fundacja została naszym partnerem. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się dobrze układała. Liczymy także, że będzie się rozwijała z korzyścią dla obu stron – przyznaje prezes AZS UMCS, Dariusz Gaweł.

Fundacja wsparła klub finansowo, a dokładniej jedną z sekcji – piłkę ręczną mężczyzn. Zobowiązała się także do promocji sportu wśród absolwentów.

- Do celów statutowych naszej Fundacji należy nie tylko działalność na rzecz absolwentów UMCS i ich integracja, ale również promocja naszego Uniwersytetu. Poprzez realizowane projekty promujemy ofertę edukacyjną uczelni, działalność kulturalną, a teraz chcemy wspierać sport akademicki. Na początek sekcję piłkarzy ręcznych, która rozwija się bardzo dynamicznie. Mamy nadzieję, że ta drużyna zagra niedługo w I lidze – wyjaśnia prezes Fundacji Absolwentów UMCS, Arkadiusz Wronowski.

Umowa regulująca zasady wsparcia piłkarzy ręcznych przez Fundację Absolwentów UMCS została zawarta na rok. Mamy nadzieję, że będzie to początek dobrej i owocnej współpracy.

Fundacja Absolwentów UMCS dołączyła do Partnera Strategicznego - Miasta Lublin i Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

    Aktualności

    Autor
    Redakcja AZS UMCS
    Data dodania
    16 stycznia 2015