Konferencja dla młodych przedsiębiorców

Bank Pekao S.A., Centrum Innowacji i Komercjalizacji Badań UMCS w Lublinie oraz Partnerzy zapraszają na konferencję pt.: "Jak bezpiecznie rozwinąć skrzydła i zwiększyć skalę swojego biznesu?".

Konferencja ma na celu przedstawienie form wsparcia dla młodych ludzi, którzy są zainteresowani rozpoczęciem prowadzenia działalności gospodarczej lub już ją prowadzą, ale chcieliby nabrać "wiatru w żagle".

Bank Pekao S.A. zaprezentuje Pakiet Trwałych Korzyści dla mikro i małych przedsiębiorstw. Przedstawione zostaną również aspekty dotyczące bezpieczeństwa funkcjonowania rozwijających się firm oraz sposoby usprawnienia ich pracy. Zaproszeni eksperci omówią tematy związane z ubezpieczeniami dedykowanymi dla małych i średnich firm. Centrum Innowacji i Komercjalizacji Badań UMCS przedstawi przykłady współpracy Uniwersytetu z podmiotami zewnętrznymi na rzecz wzmacniania konkurencyjności przedsiębiorstw.

Konferencja odbędzie się 27 listopada 2014 r. (czwartek) w sali konferencyjnej nr 217 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS przy Pl. Marii Curie-Skłodowskiej 5 w Lublinie.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego pod adresem: https://konferencjaptk-lublin.evenea.pl

Wszelkich informacji związanych z konferencją udzielają:
Pani Ewa Kiedrowska, e-mail: ewa.kiedrowska@pekao.com.pl
Pani Wirginia Gieryng-Cieplak, e-mail: wirginia.gieryng@umcs.lublin.pl

Załączniki

    Aktualności