International Health Tourism Forum w Lublinie

Już 7 października 2019 roku odbędzie się International Health Tourism Forum. W wydarzeniu wezmą udział eksperci w dziedzinie turystyki medycznej, przedstawiciele władz i klastrów, a także przedsiębiorcy z branży medycznej. Organizatorem forum jest Klaster Lubelska Medycyna.

Klaster Lubelska Medycyna zaprasza na International Health Tourism Forum, podczas którego spotkają się eksperci turystyki medycznej, pośrednicy, przedstawiciele administracji publicznej, klastrów i stowarzyszeń w turystyce zdrowotnej, a także dostawcy usług medycznych i wellness. Wydarzenie będzie dla nich platformą dyskusji na temat panujących trendów, możliwości i ograniczeń rozwoju turystyki medycznej czy roli zaawansowanych technologii w ochronie zdrowia pacjentów. IHTF to także doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz dobrych praktyk.

W programie wydarzenia znalazły się zarówno prelekcje, jak i panele dyskusyjne. Szacuje się, że w wydarzeniu weźmie udział ponad 100 uczestników z około 10 krajów oraz ponad 25 prelegentów i panelistów. Forum odbędzie się w języku angielskim, ale zapewnione będzie tłumaczenie symultaniczne na język polski. Udział w forum jest bezpłatny.


International Health Tourism Forum

7 października 2019

Ecotech Complex UMCS
ul. Głęboka 39 Lublin

Szczegóły oraz rejestracja na stronie Organizatora.

    Aktualności

    Data dodania
    9 września 2019