Gala Międzyuczelnianego konkursu Lublin Up!

Już 12 czerwca rozstrzygnięcie Międzyuczelnianego konkursu LUBLIN UP!

Droga od pomysłu do ugruntowanego przedsiębiorstwa w sektorze innowacji jest znacznie bardziej wymagająca niż w pozostałych branżach. Wszyscy przedsiębiorcy mierzą się z wyzwaniami w rozwoju swojego biznesu, potrzebują finansowania, dostępu do rynku i możliwości badań lub rozwoju. A co, jeśli  nie wiadomo jak przełożyć swój innowacyjny pomysł w biznes z potencjałem?

15 czerwca 2022 r. w Centrum ECOTECH-COMPLEX UMCS zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Gminą Lublin, przedstawicielami lubelskich szkół wyższych oraz Fundacją WeDo. Ideą wspólnego działania jest promocja potencjału gospodarczego i akademickiego miasta Lublin, budowanie jednego z wiodących ekosystemów startupowych w kraju oraz propagowania kultury przedsiębiorczości i innowacyjności. Wynikiem tego porozumienia jest m.in. konkurs LUBLIN UP!, który wielkimi krokami zbliża się do finału. Celem konkursu jest zidentyfikowanie projektów o największym potencjale biznesowym oraz wsparcie młodych osób w komercjalizacji pomysłów biznesowych. To szansa na zdobycie nie tylko cennych nagród, ale także unikalnego doświadczenia i zaprezentowanie swojego pomysłu przed jury oraz potencjalnym kontrahentom.

Spośród kilkudziesięciu zgłoszeń, które trafiły pod lupę weryfikacji formalnej i merytorycznej, wybrano dziesięć zespołów, które przez blisko dwa miesiące pracowały nad swoimi pomysłami biznesowymi. To właśnie one już 12 czerwca zmierzą się w ostatecznym starciu i powalczą o cenne nagrody.

Gala LUBLIN UP! odbędzie się 12 czerwca 2023 r. o godzinie 11 w Auli III Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej 40 w Lublinie.

Zapraszamy!

    Aktualności

    Data dodania
    7 czerwca 2023