AKADEMIA MENTORA LKB

Informujemy, że trwa rekrutacja Mentee (mentorowanych) do procesów mentoringowych realizowanych w ramach Akademii Mentora LKB.  

Jeśli masz pomysł na biznes, a nie wiesz jak go zrealizować albo potrzebujesz wsparcia w rozwoju osobistym lub zawodowym, to Lubelski Klub Biznesu przychodzi Ci z pomocą!

Do programu można zgłosić się uzupełniając formularz zgłoszeniowy:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf1TbLMcC2eEt7Z4a2aYwthNu0QBeahqhfFOxbhG7lcScClzg/viewform

oraz wysyłając zgodę na przetwarzanie RODO, który znajduje się w załączniku, na adres mailowy lkb@lkb.lublin.pl. Po zapoznaniu się z Waszymi materiałami odezwiemy się jedynie do wybranych kandydatów, których uznamy za gotowych do mentoringu.

Mentoring będzie prowadzony przez 17 Mentorów, praktyków Biznesu z dużym doświadczeniem zawodowym w różnych branżach (produkcyjny, informatyczny, marketingowy, prawny, restauracyjny, finansowy), dydaktyków naukowych (psychologia, lingwistyka) oraz doradców zawodowych.

Spotkanie odbędzie się 25 października 2022 roku o godzinie 17:00 w formule kick-off, na którym będziecie mogli poznać oraz wybrać Mentorów zgodnie ze swoimi ustalonymi celami. Kick-off będzie miał formę online oraz odbywać się będzie na platformie Zoom. Osobom, które otrzymają potwierdzenie ze strony LKB z zakwalifikowaniem się do programu, zostanie przesłany link do zalogowania się na platformę.

Na zgłoszenia czekamy do 24 października 2022 roku.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://www.lkb.lublin.pl/akademia-mentora/

    Aktualności

    Data dodania
    21 października 2022