Przedłużenie rekrutacja dla studentów DiKS i PM

Informujemy o przedłużeniu rekrutacji do Zadania 9 Modyfikacja programów kształcenia na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa, realizowanego w ramach projektu „Zintegrowany UMCS”.

Zapraszamy studentów II i III roku I stopnia oraz I i II roku II stopnia Produkcji medialnej na dodatkowe zajęcia fakultatywne z tematyki:

 • Praktyka wystąpień w radiu i telewizji
 • Komunikacja i zarządzanie informacją w sytuacjach kryzysowych

Studentów II i III roku I stopnia oraz I i II roku II stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na zajęcia z tematyki:

 • Techniki animacji, grafiki komputerowej, elementy webdesignu
 • Montaż obrazu i dźwięku

Zajęcia dla kierunków DiKS i PM realizowane będą przez ekspertów praktyków branży medialnej oraz dziennikarzy radiowych i telewizyjnych - osoby znane i podnoszące prestiż zajęć, mające wieloletnie doświadczenie w pracy w mediach. Osoby te dodatkowo mają również wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów dla różnych grup odbiorców (z obszaru biznesu, nauki).

Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy złożyć w biurze projektu w Domu Studenckim „Ikar”, w pok. 11 (parter) do dnia 28.02.2020 r.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zajęcia będą odbywać się na UMCS, harmonogram zajęć zostanie uzgodniony po zebraniu grupy.

  Aktualności

  Autor
  Mirosław Kloc
  Data dodania
  20 grudnia 2019