Jednostki i pracownicy - książka adresowa

mgr Natalia Wilk

mgr Natalia Wilk
Stanowisko
asystent
Jednostki
KATEDRA MUZYKI JAZZOWEJ I ROZRYWKOWEJ
Telefon
500 574 446
Adres e-mail
Wyświetl
Konsultacje

Poniedziałek


sala 105


godz. 10:00-14:00

O sobie

NATALIA WILK - wokalistka, trener wokalny, pedagog, magister sztuki muzycznej

 

Absolwentka wokalistyki na kierunku Jazz i muzyka estradowa UMCS w Lublinie, którą ukończyła z wyróżnieniem kształcąc się w klasie mgr Krystyny Prońko oraz dr Moniki Malec- Piotrowskiej.

 

Od 2008 roku jej kariera zawodowa nieustannie pnie się w górę. W jej aktywności muzycznej wyróżnić należy współpracę z Włodkiem Pawlikiem zdobywcą nagrody Grammy, który osobiście zaprosił Natalię Wilk do swoich trzech autorskich projektów- dwa z nich zarejestrowane są na płytach CD: „Wieczorem” oraz „Mów spokojniej”.

Na stałe współpracuje i współtworzy projekty także z Arturem Gadowskim wokalistą zespołu IRA oraz z Tomaszem Momotem (Tomasz Momot Orkiestra).

 

Niezliczona ilość koncertów sprawia, że artystka podczas edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych może przekazać cenną wiedzę, pasję i podzielić się dużym doświadczeniem, które jest wżnym aspektem w sztuce muzycznej. W 2017 roku wśród nielicznych została odznaczona przez Prezydenta medalem 700-lecia Miasta Lublin.

 

 

Natalia Wilk miała okazję sprawdzić się w różnorodnych przedsięwzięciach muzycznych oraz repertuarze, począwszy od piosenki literackiej i aktorskiej przez wielogłosowe brzmienia, muzykę jazzową i rozrywkową, do żywiołowych aranżacji. Poznała specyfikę zawodu wokalisty, gromadząc doświadczenie w muzycznych projektach i koncertach oraz współpracując z osobami  z branży artystycznej. Dało jej to możliwość intensywnego i wszechstronnego rozwoju                 w zawodzie muzyka.

 

Występowała u boku znanych artystów między innymi: Krystyny Prońko, Włodka Pawlika, Tomasza Momota, Marka Bałaty, Marka Stefankiewicza, Marcina Pospieszalskiego, Doroty Miśkiewicz, Kayah, Kuby Badacha, Sławka Uniatowskiego, Krzysztofa Cugowskiego, Piotra Cugowskiego, Artura Gadowskiego, Beaty Kozidrak, Urszuli, Kasi Cerekwickiej, Piotra Schmidta, Klary, Łukasza Jemioły.....

 

 

Wybrana dyskografia:

 

1. „Jednego serca jednego ducha”, 2009 r.,

 

2. Piotr Selim, „W rytmie bolera”, 2010-2011 r.,

 

3. Włodek Pawlik/Józef Czechowicz, „Wieczorem”, 2013 r.,

 

4. Tomasz Momot Orkiestra i Przyjaciele, „Powróćmy jak za dawnych lat”, 2014 r.,

 

5. „Madame Curie”, XII Lubelski Festiwal Nauki, 2015 r.,

 

6. Zagajewski & Pawlik, „Mów spokojniej”, 2015 r.,

 

7. Kantata jazzrockowa Tomasza Momota „Zakochani w Lublinie”, 2017 r.