Jednostki i pracownicy - książka adresowa

dr Monika Łuszczuk

Telefon
81 525 10 81 w.125
Adres e-mail
Wyświetl
Konsultacje

W semestrze letnim na konsultacje zapraszam w następujących terminach: poniedziałek 11.00-12.05 oraz piątek 12.55-14.00. W sprawie ustalenia terminu proszę o wcześniejszy kontakt mailowy. Spotkanie odbywa się w wersji online za pośrednictwem platformy Wirtualny Kampus w zakładce: Konsultacje.


 

Adres

Pokój 237 (II piętro). Dom Studenta "Kronos" UMCS ul. Sowińskiego 17.
20-040 Lublin

O sobie

Jestem logopedą od kilkunastu lat. Łączę wiedzę z dwóch dziedzin: logopedii i stomatologii, co pozwala mi szerzej spojrzeć na problemy moich pacjentów. Pracuję z dziećmi. Uczę je mówić, wymawiać, opowiadać i rozmawiać. Patrzę, słucham, pytam. W ramach zajęć dydaktycznych dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami. Uczę ich patrzeć, słuchać i pytać.

W pracy badawczej interesuję się  przede wszystkim biologicznymi uwarunkowaniami rozwoju mowy oraz różnymi zaburzeniami związanymi z zależnościami morfologiczno-czynnościowymi w obszarze ustno-twarzowym. Większość moich publikacji jest dostępna tutaj: https://www.researchgate.net/profile/Monika_Luszczuk

Pod moim kierunkiem realizowane są projekty badawcze indywidualne i zbiorowe dotyczące dyslalii (uwarunkowań, postępowania diagnostycznego i terapeutycznego) oraz rozwoju mowy (uwarunkowań i wspomagania). Prace licencjackie mają na ogół charakter pracy problemowej, opisu eksperymentu, rzadziej formę studium przypadku.