Jednostki i pracownicy - książka adresowa

dr Hanna Spasowska-Czarny

Telefon
81 537 59 79
Adres e-mail
Wyświetl
Strona www
http://www.umcs.pl/pl/wydzial-prawa-i-administracji-umcs-w-lublinie
50.htm
Konsultacje

Konsultacje w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020:


piątek, g. 11.00-13.00, pok. 623 (VIp.)

Adres

Budynek Wydziału Prawa i Administracji pok. 623, VI p.
Pl. M. C. Skłodowskiej 5
20-030 Lublin

Działalność naukowa

Zainteresowania naukowe:

administracyjne prawo osobowe, ochrona środowiska, prawo geologiczne i górnicze, energetyka


Ogłoszenia

Szanowni Państwo, 

w związku z zaistniałą sytuacją i koniecznością zawieszenia m. in. konsultacji odbywających się w budynku Wydziału, będę niezmiennie pozostawała do Państwa dyspozycji we wskazanych godzinach dyżuru (piątek, 11.00-13.00), pod adresem: h.spasowska@op.pl lub hanna.spasowska@poczta.umcs.lublin.pl 

oraz o każdej innej porze z zastrzeżeniem, że na Państwa wiadomości poza wyznaczonymi wyżej godzinami nie będę odpowiadała w czasie rzeczywistym. 

 

19 marca, 2020 

Szanowni Państwo, 

w związku z zaistniałą sytuacją, władze Wydziału i Uczelni skłaniają się ku przyjęciu modelu kształcenia zdalnego.

Na platformie Wirtualny Kampus przygotowałam dla Państwa pełne kursy wykładów podstawowych i monograficznych (ścieżka: Wirtualny Kampus UMCS; Wydział Prawa i Administracji, proszę wybrać moje nazwisko i odpowiedni kurs), w językach polskim i angielskim. Dostęp do treści chroniony jest hasłem, które udostępniłam przez system USOS. Proszę wszystkich o samodzielne zapisy na listę uczestników. 

Każdy z modułów wykładowych opatrzony jest tytułem i krótką agendą. Przy każdym temacie będę zamieszczała prezentację (ok. 10 slajdów), odpowiednie akty prawne oraz materiały dodatkowe (artykuły i monografie w formie elektronicznej, raporty odpowiednich organów, infografiki, zdjęcia, linki do stron internetowych itp.). Znakomita większość materiałów już została zamieszczona, reszta będzie pojawiała się sukcesywnie. Ostatni moduł przeznaczony jest na test zaliczeniowy.

Wszystkich Państwa Seminarzystów pragnę zapewnić, że - jak już deklarowałam w wiadomości przesłanej przez USOS- nadsyłane mailem rozdziały i inne częsci pracy będę czytała i poprawiała w trybie śledzenia zmian, w miarę możliwości na bieżąco i w kolejności wpływu. 

Pozostaję do Państwa dyspozycji niezależnie od godzin konsultacji. 

Z poważaniem,

Hanna Spasowska