Jednostki i pracownicy - książka adresowa

mgr Iwona Rusinek

Stanowisko
główny specjalista
Jednostki
WYDZIAŁ CHEMII
Telefon
81-537-57-52 kom.: 607-988-688
Adres e-mail
Wyświetl

Adres

pl. M. Curie-Skłodowskiej 2
20-033 Lublin

Ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na pokazy z chemii. Pokazy są prowadzone od lat na Wydziale Chemii dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz dla dużych grup zorganizowanych (ok 100 os.). Program pokazów jest co roku modyfikowany.

Gorąco zapraszamy nauczycieli do współpracy z nami. Jesteśmy otwarci na propozycje konkretnych doświadczeń, które z racji kosztów lub skomplikowanej procedury są niemożliwe do wykonania w warunkach szkolnych. Z nami wszystko jest możliwe (oczywiście w granicach rozsądku). Prosimy aby propozycje doświadczeń zgłaszać min. na dwa tygodnie przed planowanym przyjazdem.

Staramy się aby cena jednostkowego biletu była w zasięgu każdego ucznia.

Pokazy prowadzone są w Auli A Collegium Chemicum. Układ wznoszących się krzesełek (jak w amfiteatrze) pozwala na lepszą widoczność wszystkich prezentowanych doświadczeń. Zatem wszyscy uczestnicy czy blisko czy daleko mogą cieszyć oczy doświadczeniami. 

Jednocześnie przestrzeń auli i jej zaplecze stwarzają ogromne możliwości, aby w sposób bezpieczny i ciekawy, a zarazem w dużej skali zaprezentować "chemiczne cuda".

Pokazy z chemii mają na celu zaciekawić, a nawet zadziwić uczniów i zachęcić ich do samodzielnego pogłębiania wiedzy z zakresu chemii. 

Po więcej informacji zachęcam Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego.