Jednostki i pracownicy - książka adresowa

mgr Małgorzata Stręciwilk

Telefon
603910080
Adres e-mail
Wyświetl
Konsultacje

Wtorki godz. 12.45-15.45 pokój 613


W związku z zagrożeniem epidemicznym COVID 19 konsulacje będą prowadzone on-line przy użyciu aplikacji TEAMS. 


Serdecznie zapraszam też do kontaktu telefonicznego lub mailowego celem umówienia bezpiecznego i dogodnego dla Państwa terminu konsultacji. 


Kod: 


qoapz00

O sobie

Pracownik Katedry Prawa Informatycznego i Zawodów Prawniczych Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie, radca prawny, odnotowana w rankingu „50 najbardziej wpływowych prawników” Dziennik Gazeta Prawna w 2016, członek Regionalnej Komisji Orzekającej w sprawie naruszenia dyscypliny finansów publicznych przy Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Krakowie, były Prezes Urzędu Zamówień Publicznych, członek i rzecznik prasowy Krajowej Izby Odwoławczej. Wieloletni praktyk w dziedzinie zamówień publicznych.

Autor i współautor wielu publikacji fachowych, artykułów i monografii naukowych i popularnonaukowych oraz eksperckich, redaktor naczelna serii „Zamówienia publiczne w orzecznictwie. Zeszyty Orzecznicze”.

Członek Rady Programowej miesięcznika „Zamówienia Publiczne Doradca” oraz kwartalnika „Prawo zamówień Publicznych”. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych z zakresu zamówień publicznych na wielu uczelniach wyższych. Uczestnik i organizator konferencji i szkoleń dotyczących zamówień publicznych i dyscypliny finansów publicznych.

Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych oraz dyscyplinie finansów publicznych.

Wykaz publikacji dostępny jest na stronie: https://orcid.org/0000-0002-6964-9583


Ogłoszenia

Ćwiczenia z przedmiotu Prawne podstawy organizacji i zarzadania dla kierunku BW I rok w semestrze letnim 2020/2021.

Ćwiczenia będą prowadzone w aplikacji Teams począwszy od dnia 1 marca 2021 r. dla grup III i IV i 2 marca 2021 dla grup V i VI. Poszczególne grupy ćwiczeniowe otrzymają na adresy poczty elektronicznej właściwy link celem uzyskania dostępu do zespołu zajęć prowadzonych w ramach danej grupy. Zajęcia odbywają się co tydzień  dla każdej grupy ćwiczeniowej. Zajęcia będą prowadzone w czasie rzeczywistym według planu zajęć.

Zapraszam do udziału w zajęciach!!!

Ćwiczenia z przedmiotu Organizacja i funkcjionowanie administracji publicznej dla kierunku PA I rok w semestrze letnim 2020/2021.

Ćwiczenia będą prowadzone w aplikacji Teams począwszy od dnia 9 marca 2021 r. dla grup II i IV oraz od dnia 16 marca 2021 r. dla grup I i III. Poszczególne grupy ćwiczeniowe otrzymają na adresy poczty elektronicznej właściwy link celem uzyskania dostępu do zespołu zajęć prowadzonych w ramach danej grupy. Zajęcia odbywają się co drugi tydzień naprzemiennie dla grup parzystych i nieparzystych. Zajęcia będą prowadzone w czasie rzeczywistym według planu zajęć.

Zapraszam do udziału w zajęciach!!!