Jednostki i pracownicy - książka adresowa

mgr Małgorzata Stręciwilk

mgr Małgorzata Stręciwilk
Stanowisko
zastępca kanclerza ds ogólnych
Jednostki
PION ZASTĘPCY KANCLERZA DS. OGÓLNYCH
Funkcje
Zastępca Kanclerza
Telefon
+48 81 537 53 07
Adres e-mail
Wyświetl

O sobie

Od 1 września 2021 r. Zastępca Kanclerza ds. Ogólnych UMCS w Lublinie. Wcześniej pracownik naukowy Katedry Prawa Informatycznego i Zawodów Prawniczych Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie, radca prawny, odnotowana w rankingu „50 najbardziej wpływowych prawników” Dziennik Gazeta Prawna w 2016, członek Regionalnej Komisji Orzekającej w sprawie naruszenia dyscypliny finansów publicznych przy Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Krakowie, były Prezes Urzędu Zamówień Publicznych, członek i rzecznik prasowy Krajowej Izby Odwoławczej. Wieloletni praktyk w dziedzinie zamówień publicznych.

Autor i współautor wielu publikacji fachowych, artykułów i monografii naukowych i popularnonaukowych oraz eksperckich, redaktor naczelna serii „Zamówienia publiczne w orzecznictwie. Zeszyty Orzecznicze”.

Członek Rady Programowej miesięcznika „Zamówienia Publiczne Doradca” oraz kwartalnika „Prawo zamówień Publicznych”. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych z zakresu zamówień publicznych na wielu uczelniach wyższych. Uczestnik i organizator konferencji i szkoleń dotyczących zamówień publicznych i dyscypliny finansów publicznych.

Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych oraz dyscyplinie finansów publicznych.

Wykaz publikacji dostępny jest na stronie: https://orcid.org/0000-0002-6964-9583