Konkurs na najlepszą pracę dyplomową o Patronce UMCS

Z okazji obchodzonego na naszej Uczelni jubileuszu 150. rocznicy urodzin Marii Curie-Skłodowskiej zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie na najlepszą pracę dyplomową związaną z życiem, twórczością lub osiągnięciami naukowymi Noblistki.

Zwycięskie prace dyplomowe zostaną wyłonione w dwóch kategoriach:

• najlepsza praca licencjacka lub inżynierska,
  • najlepsza praca magisterska.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace licencjackie, inżynierskie lub magisterskie ze szkół wyższych w całej Polsce, przygotowane i obronione w roku akademickim 2016/2017 lub 2017/2018, jednak nie później niż do 31 lipca 2018 r.

Żeby wziąć udział w konkursie, należy wysłać egzemplarz pracy dyplomowej na adres Biura Promocji UMCS (pl. Marii Curie-Skłodowskiej 5, 20-031 Lublin) - w wersji elektronicznej w pliku nieedytowalnym na adres e-mail: prace.dyplomowe@poczta.umcs.lublin.pl oraz dołączyć wypełnione oświadczenie (zał. nr 1 do regulaminu konkursu).

Termin nadsyłania prac mija 31 sierpnia 2018 r.

Zachęcamy do uczestnictwa - każdy student/absolwent ma szansę wygrać wartościowe nagrody pieniężne. Za najlepszą pracę licencjacką lub inżynierską Uniwersytet przygotował gratyfikację w wysokości 3 000 zł brutto oraz dwa wyróżnienia, każde w wysokości 1 000 zł brutto. Natomiast za zwycięską pracę magisterską można otrzymać nagrodę główną w wysokości 4 000 zł brutto oraz dwa wyróżnienia, każde w wysokości 1 000 zł brutto.

Zwycięzców poznamy na uroczystej inauguracji roku akademickiego 2018/2019, która odbędzie się 23 października 2018 r. w auli uniwersyteckiej UMCS.

Zachęcamy do wysyłania prac!

Regulamin konkursu dostępny w załączniku:

2 stycznia 2018