Projekt Volodia - koncert

 • Grupa docelowa
  Bez ograniczeń
 • Organizator
  ACK UMCS "Chatka Żaka"
 • Miejsce
  ACK UMCS "Chatka Żaka"

Zanim w październiku spotkamy się na "Bakcynaliach", Chatka Żaka zaprasza wszystkich fanów twórczości Włodzimierza Wysockiego i dobrej muzyki na koncert grupy "Projekt Volodia". 

Zespół Projekt Volodia powstał w 2007 roku. Miał być jednorazowym projektem, praktycznie tylko na jeden koncert, do którego pomysłodawca Janusz Kasprowicz zaprosił wrocławskich muzyków. Przedstawił on wizję zaaranżowania i wykonania utworów znanego barda i aktora Włodzimierza Wysockiego, którego jest dożywotnim wielbicielem. Po pozytywnym i przychylnym przyjęciu przez odbiorców wydanej w 2011 r. pierwszej płyty live p.t. „Piosenki Włodzimierza Wysockiego” oraz sukcesach na koncertach w całym kraju, muzycy przygotowali nowy materiał, który wypełnił drugi album p.t. „To męski świat” – wyd. 2013 r. Na płycie poza brawurowo zaaranżowanymi utworami takich wykonawców jak L. Cohen, T. Waits, Tiger Lillies pojawiły się własne kompozycje do twórczości A. Bursy, czy nieznanych, frywolnych wierszy W. Broniewskiego. Muzycy wkrótce zapowiadają premiera nowego albumu „Nie chcę być poetą”. Płyta dla zespołu szczególna. W nieco zmienionym składzie osobowym, weszli do studia by zarejestrować niemal w całości autorski – w warstwie muzycznej – materiał. Na płycie znalazło się, tak jak na poprzednich płytach Projektu, sporo dobrego rocka, trochę alternatywy, poezji śpiewanej i domieszki wielu innych gatunków.  Na lubelskim koncercie będzie można usłyszeć też kilka piosenek z nowego krążka.

Projekt Volodia
22 września , godz. 19.00
ACK UMCS „Chatka Żaka”, Lublin

Bilety w cenie 25 zł będzie można kupić od 11.09. w pok. nr 1 w "Chatce Żaka" w godz. 10.00 - 15.00 i przed koncertem na Małej Sali Widowiskowej.

Serdecznie zapraszamy!

  Autor
  Patryk Przygodzki
  Data dodania
  11 września 2017