Zadanie projektowe "Przygotowanie raportu analitycznego nt. stanu bezpieczeństwa w polsko-ukraińskim obszarze przygranicznym"

HARMONOGRAM

W dn. 09.04 zadanie projektowe rozpoczęło się od zajęć ze specjalistami wewnętrznymi, tj. dr Andrzejem Dumałą oraz dr Damianem Szacawą. Do końca czerwca studenci będą pracować w grupach we współpracy z eksertami zewnętrznymi pracując nad aspektami: formalno-prawnymi bezpieczeństwa, militarnymi bezpieczeństwa, ekonomicznymi i społecznymi bezpieczeństwa, policyjnymi i migracyjnymi bezpieczeństwa. Na zakończenie zajęć odbędzie się videokonferencja ze studentami z Lwowskiego Uniwersytetu. W ramach zadania powstane raport analitycznego nt. stanu bezpieczeństwa w polsko-ukraińskim obszarze przygranicznym.

8 kwietnia 2019