Aktualności

Konkurs „Innowacja jest kobietą" - zgłoszenia do 31.01.

Zapraszamy do udziału w X edycji konkursu „Innowacja jest kobietą” organizowanego przez Fundację Kobiety Nauki - Polską Sieć Kobiet Nauki, którego celem jest wyłonienie innowacyjnego, autorskiego (lub współautorskiego) rozwiązania technologicznego lub koncepcji wdrożenia już opracowanego rozwiązania.

Nagrodą w X edycji konkursu jest prezentacja zwycięskiego wynalazku podczas 22. Międzynarodowego Moskiewskiego Salonu Wynalazków i Innowacyjnych Technologii Archimedes 2019, który odbędzie się w dniach 26-29 marca 2019 r.

W poprzedniej edycji konkursu zwyciężyła dr hab. Aneta Ptaszyńska z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Zaprezentowała metodę na leczenie infekcji grzybiczej oraz wspomagania układu odpornościowego pszczół przez wzbogacenie diety zimowej owadów bakteriami z rodzaju Lactobacillus.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 stycznia 2019 r.

Wymagane dokumenty:

 • cv z uwzględnieniem osiągnięć naukowych,
 • krótki opis projektu (do 1 strony),
 • opis implementacji (do 1 strony),
 • zgoda na przetwarzanie danych osobowych w oparciu o wymogi Rozporządzenia ogólnego o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), według wzoru stanowiącego załącznik regulaminu.

Zgłoszenia można przesyłać na adres: kontakt@kobietynauki.org z dopiskiem „Konkurs”.

Regulamin konkursu >>

Strona internetowa organizatora konkursu „Innowacja jest kobietą”: Fundacja Kobiety Nauki >>

  Aktualności

  Autor
  Redakcja UMCS
  Data dodania
  9 stycznia 2019