Aktualności

Cykl spotkań online organizowanych przez WIPO

Urząd Patentowy RP uprzejmie informuje, że Światowa Organizacja Własności Intelektualnej (WIPO) zaprasza na serię spotkań online z serii "Roving Seminars".

Spotkania online mają na celu udostępnienie informacji o inicjatywach oraz programach dostępnych w ramach działalności WIPO osobom zainteresowanym w czasie, gdy wiele z nich podlega różnym ograniczeniom związanym z pandemią COVID 19. Podczas spotkań specjaliści z WIPO przedstawią informacje na temat świadczonych przez tę instytucję usług w ramach rozwiązań takich jak m.in.: system madrycki międzynarodowej rejestracji znaków towarowych, traktat o współpracy patentowej, porozumienie haskie ws. międzynarodowej rejestracji wzorów przemysłowych, alternatywne metody rozwiązywania sporów, sektor globalnej infrastruktury czy portal IP.

Opowiedzą również o wybranych działaniach, podjętych przez WIPO, które mają na celu walkę ze skutkami pandemii COVID 19. Będzie to też okazja do zadawania pytań oraz wymiany doświadczeń w powyższym zakresie. Całkowity czas każdego spotkania nie przekroczy 90 minut. Będą się one odbywały w języku angielskim.

Pierwsze wydarzenie odbędzie się już 26 maja br. o godz. 17:00 i dedykowane będzie uczestnikom z Europy, Azji Środkowej i Ameryki Północnej.

Rejestracja na wydarzenie


Źródło: Urząd Patentowy RP

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    6 maja 2020