Aktualności

Budżet partycypacyjny – głosowanie rozpoczęte!

Głosowanie Internetowe (przez USOS) już się rozpoczęło!

Jak zapewne już wiecie, na UMCS rozpoczęliśmy projekt o nazwie „Budżet partycypacyjny”. To niezwykła inicjatywa dla obcokrajowców na naszej uczelni. Jest to okazja dla studentów/pracowników z zagranicy do kreatywnego projektowania, zarządzania projektami i ich realizacji, co jednocześnie wzbogaci życie akademickie studentów lokalnych i zagranicznych kontynuujących studia na UMCS.

Zagraniczni studenci, doktoranci i zagraniczni pracownicy UMCS jako osoby indywidualne lub jako zespół utworzony na potrzeby projektu, składający się z co najmniej 2 osób, będą mogli składać propozycje projektów. I tylko 5 z nich otrzyma finansowanie i zostanie zrealizowane.

Termin składania wniosków został przedłużony do 15 maja, w związku z czym wszystkie inne terminy również uległy zmianie.

Głosowanie w Internecie za pośrednictwem systemu USOS jest otwarte od 26 maja do 10 czerwca 2020 r. Każda osoba może oddać tylko jeden głos. W głosowaniu udział biorą zagraniczni studenci i doktoranci oraz zagraniczni pracownicy UMCS. Na podstawie krótkich opisów projektów mogą oni wybrać najkorzystniejszy projekt i zagłosować na niego. Można odmówić wzięcia udziału w głosowaniu.

Wyniki zostaną ogłoszone 11 czerwca o 15:00.

Projekt jest finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach programu „Welcome to Poland”.

    Aktualności

    Autor
    Ellen Chkhitadze
    Data dodania
    27 maja 2020