Aktualności

#Meetup_UMCSxSantander | Beata Tadla

Już 4 listopada 2019 r. o godz. 16.00 w Auli Instytutu Informatyki UMCS odbędzie się spotkanie inaugurujące cykl #Meetup_UMCSxSantander. Pierwszym gościem na naszym Uniwersytecie będzie Beata Tadla.

Jako trenerka specjalizuje się w szkoleniach z prezentacji, wystąpień publicznych i medialnych, rozwijając szczególnie umiejętności wykorzystania głosu i sztukę retoryki, aby mówić pięknie i skutecznie. Od 1991 roku związana jest z mediami: początkowo z radiem, następnie z telewizją. Prowadziła głównie programy informacyjne w największych stacjach telewizyjnych. W TVN była gospodynią m.in. głównego wydania Faktów, a w TVP – Wiadomości oraz programów publicystycznych. Prowadziła programy informacyjne w telewizji NOWA, obecnie jest prezenterką w Radiu Zet. Wydała cztery książki, wykłada na Uniwersytecie Wrocławskim i Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Zdobyła tytuły: „Mistrz Mowy Polskiej”, „Najlepiej Ubrana Kobieta Mediów”, „Osobowość Roku 2018”, „Charyzmatyczna osobowość w branży media”. Wygrała Kryształową Kulę w 8. Edycji Tańca z Gwiazdami.

Na naszym Uniwersytecie wystąpi z przemówieniem poświęconym autoprezentacji, budowaniu własnej marki i konsekwentnemu dążeniu do obranych przez siebie celów.

Spotkanie odbędzie się w Auli Instytutu Informatyki UMCS (I piętro) o godzinie 16.00 i potrwa godzinę. W programie przewidziany jest czas na zadawanie pytań.

Wstęp na to i każde kolejne spotkanie w ramach #Meetup_UMCSxSantander będzie wolny.

    Aktualności

    Autor
    Marcin Wiechnik
    Data dodania
    4 listopada 2019