Specjalista/tka ds. zakupów

Numer referencyjny
224/2024
Data dodania
05.04.2024
Data ważności
06.05.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Sprzedaż
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
UNITRAILER

Unitrailer to sklep internetowy oferujący części i akcesoria do przyczep samochodowych. Dążymy do tego, aby nasza oferta spełniała wymagania każdego użytkownika przyczepy samochodowej. Wystartowaliśmy w 2016 r. i przez ten czas nawet na chwilę się nie zatrzymaliśmy! Przez ten czas znacząco powiększyliśmy zarówno zespół jak i oferowany naszym klientom asortyment. Dzisiaj jesteśmy już obecni na ponad 15 rynkach, w planach uruchomienie sprzedaży na kolejnych.Unitrailer tworzą ludzie z pasją, którzy lubią to co robią i są specjalistami w swojej dziedzinie. Dbamy o dobrą atmosferę w zespole, tworzymy angażujące środowisko pracy oraz stwarzamy możliwości rozwoju naszym pracownikom.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Nasze wymagania:
-Doświadczenie na stanowisku kupca/zaopatrzeniowca
-Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
-Umiejętności negocjacji i budowania relacji z dostawcami
-Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
-Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową
-Bardzo dobra znajomość programu Excel

Mile widziane:
-Doświadczenie w zakresie importu towarów z Chin
-Znajomość Comarch XL

Zakres zadań

Twój zakres obowiązków:
-Realizacja zakupów i usług zgodnie z potrzebami firmy
-Kontrola bieżących stanów magazynowych i ich optymalizacja
-Spotkanie z dostawcami i negocjowanie warunków handlowych
-Analiza rynku w poszukiwaniu nowych produktów i dostawców
-Nadzór nad terminowością dostaw i ich zgodnością z zamówieniem/umową
-Przygotowywanie zapytań ofertowych
-Sprawdzanie poprawności dokumentów handlowych oraz importowych
-Wprowadzanie danych do systemu ERP

Oferowane warunki

To oferujemy:
-Ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie odnoszącej sukcesy na wielu rynkach zagranicznych
-Pełne wsparcie merytoryczne i techniczne ze strony zespołu
-Benefity: karta sportowa, karta medyczna, ubezpieczenie grupowe
-Szanse na awans i rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy
-Niekorporacyjna atmosfera to nasz wyróżnik

Sposób aplikowania

CV prosimy przesyłać na adres mailowy kariera@unitrailer.eu

w tytule proszę o informacje jakiego stanowiska dotyczy aplikacja.