Specjalista/tka ds. sprzedaży eksportowej (j. francuski, j. niemiecki)

Numer referencyjny
222/2024
Data dodania
05.04.2024
Data ważności
06.05.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Inne
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
TEMARED Sp. z o.o.

TEMARED jest producentem wielofunkcyjnych przyczep bagażowych oraz przyczep specjalistycznych do przewozu samochodów, pojazdów budowlanych, motocykli, quadów oraz łodzi. Firma produkuje ponad 50 000 przyczep rocznie, które sprzedawane są w ponad 250 punktach w 47 krajach. W 2023 roku firma po raz czwarty otrzymała nagrodę Diament Forbes dla najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Grupa TEMARED należy do grona największych pracodawców w województwie lubelskim zatrudniając ponad 500 wykwalifikowanych specjalistów.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Nasze wymagania:
-bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub niemieckiego - warunek konieczny
-komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
-gotowość do uczenia się specyfikacji oferowanych produktów
-obsługa komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Zakres zadań

Twój zakres obowiązków:
-kontakt telefoniczny i mailowy z klientem
-wizyty u obecnych i potencjalnych klientów podczas delegacji służbowych
-kompleksowa obsługa zamówień od klientów
-odpowiadanie na zapytania Klientów (odnośnie terminów realizacji zamówień, dostępności produktów itp.)
-wspieranie Klientów w zakresie całego procesu - od zapytania ofertowego do dostarczenia produktu

Oferowane warunki

To oferujemy:
- podstawa + premia sprzedażowa
-ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie odnoszącej sukcesy na wielu rynkach zagranicznych
-pełne wsparcie merytoryczne i techniczne ze strony zespołu
-benefity: karta sportowa, karta medyczna, ubezpieczenie grupowe
-możliwość wykorzystania języka obcego w praktyce
-szanse na awans i rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy
-niekorporacyjna atmosfera to nasz wyróżnik!

Sposób aplikowania

CV proszę przesyłać na adres mailowy: praca@temared.com

W tytule maila proszę o informację jakiego stanowiska dotyczy przesłane CV.