Specjalista/tka ds. kooperacji- dział zakupów

Numer referencyjny
223/2024
Data dodania
05.04.2024
Data ważności
06.05.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Inne
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
TEMARED Sp. z o.o.

TEMARED jest producentem wielofunkcyjnych przyczep bagażowych oraz przyczep specjalistycznych do przewozu samochodów, pojazdów budowlanych, motocykli, quadów oraz łodzi. Firma produkuje ponad 50 000 przyczep rocznie, które sprzedawane są w ponad 250 punktach w 47 krajach. W 2023 roku firma po raz czwarty otrzymała nagrodę Diament Forbes dla najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. TEMARED należy do grona największych pracodawców w województwie lubelskim zatrudniając ponad 500 wykwalifikowanych specjalistów.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Nasze wymagania:
-doświadczenie na stanowisku kupca/zaopatrzeniowca
-bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
-umiejętności negocjacji i budowania relacji z dostawcami
-wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
-znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową
-bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Mile widziane:
-znajomość Comarch XL

Zakres zadań

Twój zakres obowiązków:
-wyszukiwanie podwykonawców wybranych elementów/ detali
-przygotowywanie zapytań ofertowych i analiza porównawcza otrzymanych ofert
-negocjowanie warunków handlowych
-przygotowywanie umów i składanie zamówień
-monitorowanie terminowości dostaw
-koordynacja i nadzór nad realizacją usług przez podwykonawców

Oferowane warunki

To oferujemy:
-stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w rozwijającej się firmie osiągającej sukcesy na rynku międzynarodowym
-wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy
-możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy
-benefity: karta sportowa, karta medyczna, ubezpieczenie grupowe

Sposób aplikowania

CV proszę przesyłać na adres mailowy- praca@temared.com

W tytule maila proszę o informację w sprawie jakiego ogłoszenia przesyłane jest CV.