Numer referencyjny
342/2024
Data dodania
22.05.2024
Data ważności
28.06.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Finanse/Ekonomia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Instytut Obsługi Biznesu Sp. z o.o.

Instytut Obsługi Biznesu Sp. z o.o. powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie zespołu w pracy biurowej i zarządzaniu finansami. Profil działalności skierowany jest na kompleksową obsługę outsourcingowych procesów biznesowych w zakresie usług finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych oraz innych usług związanych z pracą biurową przedsiębiorstw. Posiadamy wszelkie uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Prowadzimy księgowość zgodnie z Ustawą o rachunkowości z dnia 29 września 1994 roku. Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę księgową i kadrową firmy. Nasze doświadczenie pozwala nam obsługiwać firmy z różnych branż i o różnym statusie prawnym. Zapewniamy również doradztwo w zakresie podatków i prawa gospodarczego oraz pomoc w pisaniu wniosków o dofinansowanie z Budżetu Państwa i UE. Specjalizujemy się również w zakładaniu Jednoosobowych Działalności Gospodarczych oraz Spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym. Pracownicy naszego Biura to osoby wykwalifikowane, doświadczone i odpowiedzialne. Powierzając nam obsługę swojej firmy, mogą Państwo być pewni, że wszystkie usługi będą wykonane rzetelnie i terminowo.Obecnie obsługujemy ponad 1 500 podmiotów. Są wśród nich m.in. spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki jawne, cywilne, spółki z kapitałem zagranicznym, proste spółki akcyjne oraz osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

-mile widziane doświadczenie w pracy w dziale księgowości,
-preferowane wyższe wykształcenie kierunkowe, mile widziani studenci kierunku Finanse i Rachunkowość,
-umiejętność prowadzenia ksiąg rachunkowych powierzonych Klientów,
-znajomość i praktyczna wiedza w zakresie stosowania przepisów ustawy o rachunkowości, ustawy o VAT, CIT, PIT,
-umiejętność budowania relacji z Klientem,
-sprawna obsługa MS Office

Zakres zadań

-bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych powierzonych Klientów,
-ewidencja wyciągów bankowych w systemie księgowym,
-ewidencja faktur sprzedażowych i zakupowych,
-pomoc przy uzgadnianiu kont księgowych i przygotowywanie raportów dla Klientów,
-pomoc przy sporządzaniu deklaracji podatkowych (JPK VAT, CIT)

Oferowane warunki

-umowę o pracę
-możliwość pracy zdalnej
-stanowisko pracy gwarantujące stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
-pracę w miłej atmosferze i zespole
-pakiet medyczny i pakiet multisport
-bezpłatny parking

Proszę o wysyłkę CV na adres email: malgorzata.szacon-robak@iob.com.pl