Pośrednik w obrocie nieruchomościami gruntowymi (k/m)

Numer referencyjny
171/2024
Data dodania
11.03.2024
Data ważności
30.06.2024
Rodzaj oferty
Praca stała, Praca dodatkowa
Branża
Nieruchomości
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
Q Ekspert Piotr Białas

Q Ekspert Nieruchomości Gruntowe - handel nieruchomościami gruntowymi z nieuregulowanym stanem prawnym bądź zadłużone

Dane kontaktowe
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

To krótko, zwięźle i na temat...J

eśli jesteś osobą uśmiechniętą, lubisz wyzwania i umiesz słuchać a do tego masz:
* wykształcenie minimum średnie - wiek nie ma znaczenia
* własny samochód i prawo jazdy oczywiście chociaż można jeździć autobusami
* zdrowe nogi i lubisz spacery
* mieszkasz w Lublinie lub okolicach - może być Warszawa 2h i jesteś
* masz umiejętność planowania własnej pracy i czasu - można się tego nauczyć
* z łatwością nawiązujesz nowe kontakty - nie tylko z płcią przeciwną* jesteś uczciwy, sumienny i dbasz o swój rozwój osobisty - pomogę chociaż ciągle się uczę
* jesteś odpowiedzialny za powierzone zadania, no jasne że jesteś
* umiesz pracować pod presją czasu - łatwizna w jednym ręku telefon w drugiej kierownica
* sprawnie posługujesz się komputerem i social mediami - raczej w tych czasach to norma
* jesteś zmotywowany do samodzielnego działania w domu ale w szczególności w terenie.

Zakres zadań

* aktywne i systematyczne pozyskiwanie klientów - bez tego nie ma handlu
* oględziny nieruchomości - nic trudnego
* gromadzenie dokumentacji do transakcji - prościzna
* przeprowadzanie analizy rynku nieruchomości - sztuczna inteligencja pomoże
* podpisywanie umów pośrednictwa w obrocie nieruchomościami - wystarczy podpisać
* kompleksowa obsługa ofert i utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami - wiadomo trzeba się spotkać osobiście i odbierać telefony
* prezentacja nieruchomości - sama przyjemność
* współpraca z branżami pokrewnymi - sporo tego i każdy znajdzie coś dla siebie
* uczestnictwo w szkoleniach - z KOCICAMI i KOCURAMI czyli profesjonalistami rynku nieruchomości
* uczestniczenie w procesie planowania i rozwoju firmy - przyda się świeża krew i spojrzenie

Oferowane warunki

1. Wynagrodzenie będzie oparte na modelu prowizyjnym
2. Nie jest wymagane doświadczenie i nie ma nieuregulowanego systemu czasu pracy
3. Umowa zlecenia / B2B
4. Nie jest wymagana własna działalność

CV lub krótkie video na adres mailowy nieruchomoscipb@gmail.com

Uwagi

Praca pośrednika w obrocie nieruchomościami nie jest dla każdego i nie wygląda to tak fantastycznie jak się może wydawać, ale jeśli chcesz podnieść swoje kompetencje, wspólnie inwestować w ciekawe w projekty związane np z trudnymi nieruchomościami, poznawać ciekawych ludzi i zarabiać ponad przeciętnie to zapraszam do współpracy. Bo jest to do zrobienia, ale samo się nie zrobi i na koniec liczy efekt a nie ilość spędzonych godzin w w tej pracy.