Inżynier/ka Produkcji

Numer referencyjny
174/2024
Data dodania
12.03.2024
Data ważności
30.04.2024
Rodzaj oferty
Staż
Branża
Inżynieria/Branże techniczne
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
Farada Group sp. z o.o.

Grupa Kapitałowa FARADA jest największą w Polsce pionierską grupą dynamicznie rozwijających się spółek, których profile działalności obejmują kluczowe aspekty związane z projektowaniem, wytwarzaniem i wdrażaniem do użytkowania Bezzałogowych Statków Powietrznych (BSP) w zastosowaniach biznesowych. Grupa Kapitałowa FARADA produkuje drony, ale również świadczy usługi z wykorzystaniem dronów: transport dronowy, inspekcje, monitoring, fotogrametrię czy ratownictwo medyczne.

Farada Group sp z o.o. ul. Przemysłowa 20 21-100 Lubartów Tel: 538 338 358

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

- znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem i organizacją produkcji
- sprawne poruszanie się w środowisku MS Excel

Zakres zadań

- współpraca w zakresie opomiarowania procesu produkcyjnego oraz stworzenie jego mapy- współpraca w zakresie przygotowania dokumentacji procesowej- przygotowanie materiałów szkoleniowych na potrzeby wdrożenia nowych pracowników

Oferowane warunki

W związku z dynamicznym rozwojem, firma poszukuje:

STAŻYSTY- Inżyniera/rki z Wydziału Inżynierii Produkcji

CZAS TRWANIA STAŻU: 6 miesięcy

STAŻ PŁATNY

Oferujemy:Udział w rozwoju nowoczesnych produktów i usług adresowanych do biznesu energetycznego, medycznego, e-commercowego w Polsce i na świecie.Chcemy pozyskać do współpracy Kandydata, który będzie częścią nowoczesnego technologicznie środowiska Grupy Farada, ludzi entuzjastycznie nastawionych do rozwoju biznesu mających realny wpływ na kształtowanie procesu produkcyjnego oraz rozpowszechnianie go w kraju i na świecie.

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: k.plochowska@faradagroup.com

Lub prosimy o kontakt pod numer tel: 538 338 358