Graphic Designer/Content Creator w Our Future Foundation

Numer referencyjny
232/2024
Data dodania
08.04.2024
Data ważności
31.05.2024
Rodzaj oferty
Praktyka bezpłatna
Branża
Marketing/Reklama/PR
Miejsce pracy
Mazowieckie
Nazwa Firmy
Our Future Foundation

Celem Fundacji jest przyczynianie się do długofalowego rozwoju Polski poprzez budowanie kapitału ludzkiego w Polsdce i zagranicą.

Fundacja zapewnia bezpłatne wsparcie dla dziesiatek uczniów i uczennic chcących aplikować na najlepsze światowe uczelnie wyższe.

Przy współpracy z partnerami oferuje stypendia i programy mentoringowe, łączące młodych liderów z ludźmi sukcesu oraz przyszłymi pracdawcami.

ul. Inżynierska 4, 81-512 Gdynia

571 026 361

e-mail: kontakt@off.org.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Poszukujemy osony zainteresowanej nauką , która chce zdobyć doświadczenie w projektowaniu graficznym, tworzeniu treści na social media oraz pracy marketingowej.

Wymagamy własnego sprzętu i podstawowego portfolio z pracami, które udało Ci się do tej pory stworzyć.

Zakres zadań

Na tym stanowisku będziesz wspierać marketingowe i kreatywne działania fundacji oraz platformy Coopernicus.

Do twoich obowiązków będzie należeć:

  • tworzenie materiałów wizualnych (grafiki, zdjęcia i proste nagrania) do mediów społecznościowych, stron internetowych i innych kanałów komunikacji zgodnie z wymaganiami organizacji
  • wspieranie w promocji projektów
  • utrzymanie i aktualizacja materiałów w zasobach
  • proste zadania copywrightingowe.
Oferowane warunki

Co oferujemy?

  • wstęp na największe wydarzenia biznesowo - edukacyjne w Polsce
  • elastyczne godziny pracy
  • dołączenie do społeczności studentów/tek najlepszych uniwersytetów na świecie
  • biuro w centrum Warszawy oraz dostęp do prywatnego studia nagarniowego
  • współpracę z międzynarodowymi markami m.in. Tik Tok, Jeronimo Martins
  • młody, energiczny i ambitny zespół.
Sposób aplikowania

Jak wyglada proces rekrutacji?

  1. Wysyłasz CV i portfolio na adres mek@off.org.pl

  2. Zapraszamy Cię na rozmowę kwalifikacyjną

  3. Decyzja oraz feedback od rekrutera

Do CV należy dołączyć klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych.