Dla Małego Księcia – Słodkie 70-lecie UMCS

 • Organizator
  Samorząd Studentów WFiS, Robert Karasiński
 • Miejsce
  Wydział Filozofii i Socjologii UMCS

„Słodkie 70-lecie UMCS – dla Małego Księcia” jest akcją charytatywną z okazji 70-lecia Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Pomysłodawcami wydarzenia są Wydział Filozofii i Socjologii UMCS w porozumieniu z Zarządem Uczelnianym Samorządu Studentów. Głównym celem akcji jest zbiórka żywności długoterminowej dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie ale również zwiększenie aktywności społecznej wśród studentów.

Program wydarzenia przewiduje zbiórkę żywności długoterminowej na wszystkich Wydziałach Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Ofiarowując produkt, każda osoba otrzyma walutę, która w czasie licytacji będzie służyła do wymiany produktu za gadżet. Chcąc przekazać studentom energie i optymizm, studenci i studentki będą rozdawać karteczki opatrzone pozytywnymi myślami i słodką niespodzianką, która z pewnością osłodzi Wam drodzy studenci dzień. 

Punktem kulminacyjnym akcji jest licytacja  atrakcyjnych gadżetów przedstawionych na fanpag`u facebook.com/70umcsfis Licytację poprowadzi  doświadczony  wodzirej  Kolo, atrakcją wydarzenia będzie pokaz sztukmistrzów.

Podziękowaniem za pomoc w realizacji projektu jest  impreza w klubie „Czekolada”.  Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

 

Program akcji :

10,11,12,13 marca - zbiórka żywności długoterminowej na Wydziałach Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w godzinach od 9:00 do 14:00

13 marca - licytacja gadżetów w zamian za produkty długoterminowe, która odbędzie się na Auli Wydziału Ekonomicznego nr 3, w godzinach 16:00-18:00, oraz pokaz sztukmistrzów

13 marca - impreza w klubie „ Czekolada” start godzina 21:00

  Autor
  Anna Jakubaszek
  Data dodania
  3 lutego 2014