Aktualności

Podsumowanie tygodnia AZS UMCS
13.11.2023

Szczypiornistki i tenisistki stołowe znów zgarnęły pełną pulę punktów. W świetnym stylu w nowy sezon weszły siatkarki, które także sięgnęły po zwycięstwo. O tym, jak radzili sobie sportowcy z AZS-u UMCS Lublin w minionym tygodniu, przeczytacie w... więcej
W środę mistrzynie Polski podejmą rywalki z Torunia
12.11.2023

Koniec przerwy reprezentacyjnej, więc wracamy do zmagań ligowych. Już w środę o 18:00 koszykarki Polskiego Cukru AZS UMCS Lublin postarają się wrócić na zwycięską ścieżkę. O komplet punktów powalczą z Energę Krajowa Grupa Spożywcza Toruń. więcej
Trenerka szczypiornistek opowiedziała o początku sezonu
10.11.2023

Trwa dobra passa MKS-u AZS UMCS Lublin. Podopieczne Małgorzaty Roli w imponującym stylu wygrały 3 pierwsze spotkania w I lidze piłki ręcznej kobiet. Zapraszamy do przeczytania rozmowy z trenerką. więcej
Mistrz Polski sięgnął po nową koszykarkę
08.11.2023

Roszady kadrowe w trakcie sezonu. Do Polskiego Cukru AZS UMCS Lublin dołącza 25-letnia Kylee Shook, która ma doświadczenie z gry w WNBA. więcej
06.11.2023

Rozpoczął się listopad, a wraz z nim przerwa reprezentacyjna dla koszykarek. W weekend za to nie próżnowały szczypiornistki, które podtrzymały swoją serię zwycięstw. Komplet punktów na swoim koncie zapisali również tenisiści stołowi. więcej
Akademiczki zagrały z mistrzyniami Euroligi
01.11.2023

Postawiły się w pierwszej kwarcie. To było jednak za mało, żeby zaskoczyć obrończynie tytułu. Polski Cukier AZS UMCS Lublin przegrał Euroligowe starcie z Fenerbahce Alagoz Holding 50-85. więcej
31.10.2023

Piłkarki ręczne nadal są niepokonane w lidze. Tenisistki stołowe z kolei w kapitalnym stylu zwyciężyły w derbach naszego miasta. Kto również miał powody do radości? Tego dowiecie się z naszego cotygodniowego podsumowania. więcej
Pierwszy ligowy mecz koszykarek na wyjeździe
29.10.2023

Kolejne spotkanie wyjazdowe, tym razem w rozgrywkach ligowych, kończy się porażką. Koszykarki Polskiego Cukru AZS UMCS Lublin przegrały z Eneą AZS Politechnika Poznań 65-71, a kluczowa dla przebiegu meczu okazała się trzecia kwarta. więcej
Akademiczki podejmą u siebie tegoroczne mistrzynie Euroligi
27.10.2023

Hala MOSiR znów stanie się areną Euroligowych zmagań. Do Lublina przyjadą obrończynie tytułu, czyli Fenerbahce Alagoz Holding. więcej
Podsumowanie meczu koszykarek w Miszkolcu
25.10.2023

Nie tak miał wyglądać środowy wieczór. Polski Cukier AZS UMCS Lublin uznał wyższość DVTK HUN-Therm i uległ 44-74. Dla akademiczek była to trzecia porażka w rozgrywkach Euroligi Kobiet. więcej