Aktualności

Koszykarki zagrały w Gdyni
19.11.2023

Fragmenty dobrej gry nie wystarczyły lubliniankom do zwycięstwa. Gospodynie zdominowały przebieg meczu i wygrały różnicą ponad 20 punktów. VBW Arka Gdynia pokonała u siebie Polski Cukier AZS UMCS Lublin 80-59. więcej
Koszykarki powalczą o pierwsze wyjazdowe zwycięstwo
18.11.2023

W lidze na własnym terenie są niepokonane, ale na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo musimy jeszcze chwilę poczekać. Najbliższa okazja ku temu już w niedzielę w Hali Gier GCS. Właśnie tam koszykarki Polskiego Cukru AZS UMCS Lublin zmierzą się z VBW Arką... więcej
Akademiczki wróciły na zwycięską ścieżkę
15.11.2023

Zgodnie z oczekiwaniami Polski Cukier AZS UMCS Lublin notuje kolejne ligowe zwycięstwo. Nie można jednak powiedzieć, że przyszło ono bez problemów. Energa Krajowa Grupa Spożywcza Toruń zawiesiła poprzeczkę wysoko, ale to lublinianki wygrały starcie 84-73. więcej
Rozmowa z nową koszykarką lubelskiej drużyny
14.11.2023

Kiedyś występowała w WNBA, a teraz czeka na debiut w Orlen Basket Lidze Kobiet. Kylee Shook to 25-letnia Amerykanka, która będzie grać na pozycji środkowej w Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Zapraszamy do przeczytania rozmowy z nową zawodniczką. więcej
Podsumowanie tygodnia AZS UMCS
13.11.2023

Szczypiornistki i tenisistki stołowe znów zgarnęły pełną pulę punktów. W świetnym stylu w nowy sezon weszły siatkarki, które także sięgnęły po zwycięstwo. O tym, jak radzili sobie sportowcy z AZS-u UMCS Lublin w minionym tygodniu, przeczytacie w... więcej
W środę mistrzynie Polski podejmą rywalki z Torunia
12.11.2023

Koniec przerwy reprezentacyjnej, więc wracamy do zmagań ligowych. Już w środę o 18:00 koszykarki Polskiego Cukru AZS UMCS Lublin postarają się wrócić na zwycięską ścieżkę. O komplet punktów powalczą z Energę Krajowa Grupa Spożywcza Toruń. więcej
Trenerka szczypiornistek opowiedziała o początku sezonu
10.11.2023

Trwa dobra passa MKS-u AZS UMCS Lublin. Podopieczne Małgorzaty Roli w imponującym stylu wygrały 3 pierwsze spotkania w I lidze piłki ręcznej kobiet. Zapraszamy do przeczytania rozmowy z trenerką. więcej
Mistrz Polski sięgnął po nową koszykarkę
08.11.2023

Roszady kadrowe w trakcie sezonu. Do Polskiego Cukru AZS UMCS Lublin dołącza 25-letnia Kylee Shook, która ma doświadczenie z gry w WNBA. więcej
06.11.2023

Rozpoczął się listopad, a wraz z nim przerwa reprezentacyjna dla koszykarek. W weekend za to nie próżnowały szczypiornistki, które podtrzymały swoją serię zwycięstw. Komplet punktów na swoim koncie zapisali również tenisiści stołowi. więcej
Akademiczki zagrały z mistrzyniami Euroligi
01.11.2023

Postawiły się w pierwszej kwarcie. To było jednak za mało, żeby zaskoczyć obrończynie tytułu. Polski Cukier AZS UMCS Lublin przegrał Euroligowe starcie z Fenerbahce Alagoz Holding 50-85. więcej