HR & Payroll Manager

Numer referencyjny
252/2024
Data dodania
15.04.2024
Data ważności
15.05.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Zasoby ludzkie
Miejsce pracy
Wielkopolskie
Nazwa Firmy
Experter

Prosimy o kontaktowanie się przez stronę: https://hrjoboffers.pl/oferta-pracy/hr-payroll-manager/

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Wymagania:

  • długoletnie doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac oraz w zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenie w tworzeniu procesów i regulaminów oraz wdrażaniu usprawnień – mile widziane w dużej firmie o strukturze rozproszonej geograficznie,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego,
  • praktyczna znajomość obsługi programu SAP moduł HR, Success Factor, HR płace oraz programu Płatnik,
  • umiejętność wyznaczania priorytetów, planowania i koordynowania pracy własnej i zespołu,
  • zdolność do działania w dynamicznym środowisku z wysokim stopniem odpowiedzialności,
  • wysokie kompetencje interpersonalne,
  • umiejętność prezentowania danych,
  • praktyczna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w shared service / centrum usług wspólnych,
  • udział w projektach digitalizacyjnych w obrębie kadr i płac.
Zakres zadań

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej spółek Grupy,
  • zarządzanie pracą zespołów ds. kadr i płac w celu realizacji wyznaczonych zadań i KPI,
  • nadzór nad kompleksowymi procesami kadrowo-płacowymi dla podmiotów wchodzących w skład Grupy (administracja personalna pracowników,
  • naliczanie wynagrodzeń, rozliczanie czasu pracy, umów cywilnoprawnych, nieobecności pracowniczych,
  • weryfikacja i tworzenie stosownych regulaminów i procedur wewnętrznych dotyczących obszaru kadr i płac,
  • opracowywanie i doskonalenie standardów usług i procesów,
  • budowanie zaangażowania i motywowanie zespołów kadr i płac oraz dbanie o rozwój ich kompetencji,
  • doradztwo w indywidualnych sprawach pracowniczych,
  • implementacja rozwiązań podnoszących efektywność pracy, w tym nowych rozwiązań technologicznych,
  • zapewnianie zgodności procesów z polityką firmy, procedurami wewnętrznymi i obowiązującymi przepisami,
  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych.
Oferowane warunki

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, zorientowanej implementację najnowszych rozwiązań technologicznych,
  • udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych rozwiązań usprawniających procesy obsługi kadrowo-płacowej,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę (pierwsza umowa na na rok z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony),
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze, możliwość uzyskania premii rocznej, regularnie przeprowadzany proces podwyżkowy), samochód służbowy,
  • elastyczny czas pracy: rozpoczynanie pracy między 6:00 a 10:00,
  • możliwość rozwoju kompetencji w ramach wewnętrznych programów szkoleniowych, atrakcyjny pakiet benefitów.

Prosimy o aplikowanie przez formularz na stronie: https://hrjoboffers.pl/oferta-pracy/hr-payroll-manager/