Asystent/- ka Księgowości

Numer referencyjny
254/2024
Data dodania
16.04.2024
Data ważności
17.05.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Finanse/Ekonomia
Miejsce pracy
Mazowieckie
Nazwa Firmy
ProService Finteco

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw.

Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań?

Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli?

Szukamy właśnie Ciebie

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia/ finanse/ statystyka, kierunki pokrewne,
  • Dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Excel,
  • Chęć rozwoju w obszarze księgowości,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Mile widziane:Doświadczenie w pracy z liczbami, systemami oraz dokumentacją.
Zakres zadań

Twój zakres obowiązków:

  • Księgowanie faktur i wyciągów bankowych w systemach księgowych,
  • Sporządzanie analiz i zestawień księgowych,
  • Wprowadzanie płatności do systemu bankowości internetowej,
  • Prace administracyjno-biurowe w dziale księgowości.

Prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury poprzez formularz aplikacyjny: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=b4bdb07404f14300a9169f00e20b95e5