Tester/ka w obszarze AI/ML/Cloud

Numer referencyjny
204/2024
Data dodania
26.03.2024
Data ważności
30.04.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Informatyka/IT
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Comarch S.A.
Dane kontaktowe

Lublin · ul. S. Leszczyńskiego 60 20-068 Lublin

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość: Kubernetes (w zakresie przeglądania logów i wyciągania odpowiednich danych), Java EE8, JavaScript, SQL, REST Assured, Cypress, Postman, Jmeter, Gitlab, JIRAW zależności od obranej ścieżki:znajomość narzędzi do zarządzania testami i tworzenia scenariuszy testowych
  • znajomość i obsługa narzędzi wspomagających testy automatyczne
  • Umiejętność pracy w zespole i dokładność w działaniu
Zakres zadań
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych i wykonywanie testów manualnych / przygotowywanie skryptów i automatyzacja scenariuszy testowych
  • Raportowanie defektów
  • Weryfikacja zgłoszeń
  • Raportowanie prac do Test Lead danego projektu
Oferowane warunki

DLA CIEBIE

  • Nowoczesne technologie które będą się rozwijały jeszcze wiele lat – inwestujesz w siebie i swój rozwój na lata
  • Szansa nauki od najlepszych – Comarch to mix doświadczenia i młodości, mamy specjalistów od których można się wiele nauczyć. Ale wierzymy, że będziemy się też uczyć od Ciebie!
  • Globalny lider na rynku rozwiązań marketingowych dla dużych korporacji – rozwiązania, które będziesz współtworzyć są wykorzystywane przez największe firmy na świecie
  • Umowa o pracę, która daje stabilność i szereg korzyści
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodzinyPraca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)Brak dress code'u
  • Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą
  • Elastyczne godziny pracy