Graphic Designer

Numer referencyjny
210/2024
Data dodania
27.03.2024
Data ważności
30.04.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Grafika/Kreacja artystyczna
Marketing/Reklama/PR
Miejsce pracy
Wielkopolskie
Nazwa Firmy
SKILL AND CHILL

SKILL AND CHILL to zespół pasjonatów IT, ludzi od spraw niemożliwych. Dostarczamy pełne spektrum usług informatycznych oraz realizujemy projekty na rynku polskim i międzynarodowym. Stawiamy na najnowsze rozwiązania, nieustannie się rozwijamy, a najlepsze dopiero przed nami! Cenimy ludzi z inicjatywą i pomysłem. Posiadasz skille jakich poszukujemy, myślisz logicznie, umiesz pracować w teamie, a chill to motto Twojego relaxu - dołącz do nas już dziś. Współpraca z nami oznacza możliwość rozwoju i realizację ciekawych projektów. SKILL & CHILL to więcej niż praca, to styl życia.

Dane kontaktowe

SKILL AND CHILL Sp. z o.o.

ul. Święty Marcin 29/8,

61-806 Poznań

mail: kontakt@skillandchill.pl

Strona www
Zakres zadań

Do Twoich zadań na tym stanowisku należeć będzie:

➢ Udział w kreowaniu wizerunku marki SKILL AND CHILL i innych marek, które są tworzone przez SKILL AND CHILL,
➢ Przygotowywanie grafik do prezentacji, materiałów reklamowych (projekty CI), kampani marketingowych, portali społecznościowych,
➢ Tworzenie treści video zgodnych z potrzebami firmy - materiały promocyjne, informacyjne czy instruktażowe,
➢ Nagrywanie i montaż filmików, wytwarzanie animacji,
➢ Praca z wykorzystaniem AI,
➢ Udział w spotkaniach koncepcyjnych.

Oferowane warunki

Nasze oczekiwania:

❖ Bardziej niż doświadczenie cenimy pasję i zaangażowanie,
❖ Umiejętność rysowania,
❖ Znajomość programów niezbędnych do wytwarzania grafik - nie zależy nam na konkretnych programach (uważamy, że najlepiej wiesz, z jakich programów korzystać, aby dostarczyć nam oczekiwany efekt),
❖ Znajomość narzędzi AI do wytwarzania grafik, filmików,
❖ Wiedza z zakresu tworzenia animacji, montażu filmików,
❖ Umiejętność pracy zespołowej,
❖ Dbałość o szczegóły,
❖ Znajomość Leonardo.ai, CSS i HTML będzie dodatkowym atutem.

Sposób aplikowania

Oferujemy:

★ Pracę w formie zdalnej = brak dress code’u,
★ Stabilne zatrudnienie - możliwość wyboru typu umowy,
★ Długoterminowe i interesujące projekty,
★ Elastyczny czas pracy,
★ Wyzwania, dzięki którym jeszcze bardziej rozwiniesz swoje umiejętności,
★ Możliwość realizacji własnych pomysłów,
★ Zajęcia z języka angielskiego,
★ Spotkania integracyjne i wiele dobrej zabawy!

Uwagi

Wyślij nam swoje CV i portfolio na rekrutacja@skillandchill.com

Do wysyłanego CV należy dodać dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SKILL AND CHILL SP. Z O. O. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”