Asystent / Asystentka ds. HR – płatny staż w dziale HR

Numer referencyjny
242/2024
Data dodania
11.04.2024
Data ważności
12.05.2024
Rodzaj oferty
Staż, Praktyka płatna
Branża
Inżynieria/Branże techniczne
Miejsce pracy
Lublin
PO Lighting Poland Sp. z o. o. (oddział w Niemcach k. Lublina)

Plastic Omnium to wiodący na świecie dostawca innowacyjnych rozwiązań zapewniających wyjątkową, bezpieczniejszą i bardziej zrównoważoną mobilność. Kierując się innowacjami od momentu powstania, Grupa opracowuje i produkuje inteligentne systemy zewnętrzne, niestandardowe złożone moduły, systemy oświetleniowe, systemy czystej energii i rozwiązania w zakresie elektryfikacji dla wszystkich graczy w zakresie mobilności. Z przychodami ekonomicznymi w wysokości 9,5 miliarda euro w 2022 roku oraz globalną siecią 150 fabryk i 43 centrów badawczo-rozwojowych, Plastic Omnium polega na swoich 40 500 pracownikach, aby sprostać wyzwaniom związanym z transformacją mobilności.

Dywizja Lighting firmy Plastic Omnium obejmuje cały łańcuch złożonych systemów oświetleniowych, od komponentów po kompletne reflektory, od oświetlenia tradycyjnego po inteligentne i wysoko specjalistyczne produkty. Dywizja opracowuje rozwiązania wewnętrzne i zewnętrzne, które zapewniają większą swobodę projektowania, większe bezpieczeństwo i wspomaganie kierowcy.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

• Preferowany status studenta studiów pierwszego lub drugiego stopnia na kierunkach: socjologia, psychologia, ekonomia, administracja, zarządzanie lub pokrewne
• Znajomość pakietu MS Office, Windows
• Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego
• Dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
• Dyspozycyjność 3-5 dni w tygodniu od pon. do pt.

Zakres zadań

• Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej
• Wsparcie w procesach onboardingu i offboardingu pracowników
• Pomoc w obsłudze benefitów pracowniczych
• Bieżący kontakt z pracownikami w zakresie obsługi kadrowej
• Wsparcie w zakresie działań employer brandingu i komunikacji wewnętrznej
• Wsparcie administracyjne działu HR w codziennych aktywnościach

Oferowane warunki

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy hybrydowej
• Konieczne narzędzia pracy
• Zdobywanie praktycznej wiedzy oraz doświadczenia w dziale HR w międzynarodowej firmie
• Możliwość zawarcia kolejnych umów i nawiązania długotrwałej współpracy
• Możliwość nauki od profesjonalistów
• Wsparcie zespołu oraz przyjazną atmosferę

Sposób aplikowania

Wysyłając CV na adres: pols_pl_rekrutacja@plasticomnium.com