Numer referencyjny
236/2023
Data dodania
10.03.2023
Data ważności
10.03.2024
Rodzaj oferty
Praktyka bezpłatna
Branża
Tłumaczenia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Euroalphabet.eu sp. z o. o.
Profil firmy

Jesteśmy doświadczonym biurem tłumaczeń, istniejącym na rynku od ponad 25 lat. Zapewniamy wysokiej jakości usługi translatorskie na większość współczesnych języków świata. Wykonujemy tłumaczenia dla przedsiębiorstw krajowych, zagranicznych oraz licznych instytucji państwowych. Współpracujemy z kadrą doświadczonych fachowców, specjalizujących się w tłumaczeniach naukowych pisemnych, jak i ustnych.

Dane kontaktowe

(+48) 81 479 99 64 biuro@euroalphabet.pl

 

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Od ciebie oczekujemy:
- biegłej znajomości języka ukraińskiego,
- znajomości podstawowych zasad obowiązujących przy tłumaczeniach pisemnych,
- znajomości podstawowych zasad składni, interpunkcji i gramatyki języka polskiego,
- dostępu do internetu.
Poszukujemy praktykantów z całej Polski.Studentów, którzy ukończyli co najmniej studia licencjackie z filologii lub lingwistyki ukraińskiej jak i absolwentów tych kierunków.Minimalna liczba stron obliczeniowych do przetłumaczenia podczas praktyk 80.

Zakres zadań

Jeśli chcesz doświadczyć pracy tłumacza języka ukraińskiego na własnej skórze, to dobrze trafiłeś! Z nami praktycznie sprawdzisz swoją wiedzę dotyczącą tłumaczeń i zdobędziesz nowe umiejętności w tym zakresie. Będziesz miał do czynienia z tekstami o różnorodnej tematyce, a twoja praca zostanie oceniona przez doświadczonego tłumacza.
Podczas praktyk nauczysz się również:
- zasad obowiązujących w pracy tłumacza,
- współpracy z biurem tłumaczeń,
- obsługi profesjonalnych narzędzi wspomagających procesy tłumaczeniowe (oprogramowanie CAT).

Oferowane warunki

Po zakończeniu praktyk otrzymasz od nas zaświadczenie o ich odbyciu, a jeśli uznamy, że posiadasz wystarczającą wiedzę do wykonywania tłumaczeń całkowicie we własnym zakresie, zaprosimy cię do dalszej współpracy.

Sposób aplikowania

Zainteresowany?Nie czekaj, wypełnij formularz i zacznij swoje praktyki od zaraz!Formularz - https://form.jotformeu.com/70302004408338

Znajdź ofertę