Psycholog do pracy z dziećmi 3-12 (k/m)

Numer referencyjny
500/2022
Data dodania
11.05.2022
Data ważności
31.05.2022
Rodzaj oferty
Praca dodatkowa
Branża
Psychologia
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
Gabinet Psychologiczny Maria Łucjan

Praca z dziećmi i ich rodzicami. Konsultacje rodzicielskie, zajęcia z dziećmi. W gabinecie najczęściej pracujemy z dziećmi w normie intelektualnej nad przeżywaniem emocji, lękiem, trudnymi sytuacjami, zachowaniem, poczuciem własnej wartośći.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

- ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia
- samodzielność w wykonywaniu zadań
- cierpliwość i otwartość na małych klientów
- dodatkowe kursy mile widziane
- doświadczenie mile widziane, ale ważniejsze jest nastawienie do pracy i umiejętność budowania bezpiecznej relacji z dzieckiem

Zakres zadań

- konsultacje wychowawcze
- zajęcia indywidualne z dziećmi do 12 r.ż
- prowadzenie dokumentacji zajęć

Oferowane warunki

- umowa zlecenie
- zapewnione materiały i pomoce do zajęć

Sposób aplikowania

CV wyślij na adres e-mail marysia.lucjan@gmail.com

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/tkami.

Znajdź ofertę